До уваги студентів та аспірантів НЛТУ України

 logoICM  erasmus logo1 

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів та аспірантів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і  Університет Вальядоліду (Іспанія) оголошують конкурс 

на здобуття стипендій для реалізації академічної мобільності в Університеті Вальядоліду  

за програмою Євросоюзу Еразмус+  проекти KA107-ES01-61356, KA107-ES01-80444 (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття 6 стипендій для студентів/аспірантів з українських університетів-партнерів для реалізації академічної мобільності в Університеті Вальядоліду. Форма академічної мобільності студентів – навчання, аспірантів – наукове стажування. 

Університети-партнери: Національний лісотехнічний університет України, Національний медичний університет ім. Богомольця, Івано-Франківський національний медичний університет, Чернігівський національний технологічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького.

Мобільність фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ у такому розмірі: 

 • грант для студентів/аспірантів: 850 євро / місяць (5 місяців). Всього: 4250 євро;
 • витрати на подорож: квиток з НЛТУ України до Університету Вальядоліду та зворотній квиток – 360 євро.

Період реалізації мобільності – 2021-2022 н.р. Тривалість мобільності – 5 місяців (осінній або весняний семестр 2021-2022 н.р. залежно від програми навчання).

Програми навчання, відкриті для студентів НЛТУ України, в Університеті Вальядоліду:

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі лісового господарства в Університеті Вальядоліду.
  Термін навчання – 01/02/2022-30/06/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: «International Semester in Forestry»

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: “Екологія”, “Лісове господарство”, “Садово-паркове господарство”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі інжинірингу в Університеті Вальядоліду.
  Термін навчання – 01/02/2022-30/06/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester in Industrial Engineering

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: “Прикладна механіка”, “Галузеве машинобудування”, “Деревообробні та меблеві технології”, “Хімічні технології та інженерія”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі комерції в Університеті Вальядоліду.
  Термін навчання – 01/02/2022-30/06/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester in Commerce

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: “Менеджмент”, “Економіка”, “Облік і оподаткування”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі телекомунікаційної інженерії (галузь знань відповідно до ISCED 0610-інформаційно-комунікаційні технології )
  Термін навчання – 01/09/2021-31/01/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester Programme in Telecommunications Engineering.

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: “Прикладна механіка”, “Інформаційні системи та технології”, “Комп'ютерні науки”.

 • Міжнародний семестр для студентів-магістрів у галузі лісового господарства в Університеті Вальядоліду
  Термін навчання – 01/09/2021-31/01/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: Forest Management based on Data Science

До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями “Лісове господарство” та “Садово-паркове господарство”.

Варіанти, доступні для мобільності аспірантів можна переглянути за посиланням, обравши тип мобільності Doctorate та здійснивши пошук. Період реалізації мобільності – до 30 червня 2022 р. Мови – англійська, іспанська та інші.

Подання заявок за даним типом мобільності узгоджувати з науковими керівником (-ами). Обрана освітньо-наукова програма в Університеті Вальядоліду має бути доречною до освітньо-наукової програми в НЛТУ України. Рекомендується перед початком подання заявки з’ясувати, якою мовою здійснюється підготовка аспірантів та тематику наукових досліджень обраної освітньо-наукової програми в Університеті Вальядоліду (https://uvamobplus.uva.es/publico/courses-Doctorate-пошук, контакти).

Вимоги щодо допуску до участі в конкурсному відборі      

 • для міжнародних семестрів для студентів-бакалаврів: бути офіційно зарахованим студентом-бакалавром в НЛТУ України в 2020-2021 н.р. та 2021-2022 н.р., завершити як мінімум один рік навчання, обраний семестр в Університеті Вальядоліду має бути доречним до спеціальності в НЛТУ України, статус студента НЛТУ України повинен зберігатися впродовж всього періоду навчання в Університеті Вальядоліду. 
 • для міжнародних семестрів для студентів-магістрів: бути офіційно зарахованим студентом-бакалавром в НЛТУ України в 2020-2021 н.р. та вступати до НЛТУ України в 2021 р. на освітній ступінь магістра, обраний семестр в Університеті Вальядоліду має бути доречним до спеціальності в НЛТУ України, статус студента НЛТУ України повинен зберігатися впродовж всього періоду навчання в Університеті Вальядоліду.
 • для мобільності аспірантів: бути офіційно зарахованим аспірантом в НЛТУ України в 2020-2021 н.р. та 2021-2022 н.р., обрана освітньо-наукова програма в Університеті Вальядоліду має бути доречною до освітньо-наукової програми в НЛТУ України навчання, статус аспіранта НЛТУ України повинен зберігатися впродовж всього періоду мобільності в Університеті Вальядоліду. 

Заявки студентів та аспірантів, які раніше брали участь у програмі Erasmus + терміном більше семи місяців на тому ж рівні вищої освіти, у рамках якого подається нова заявка, є недопустимими.

Заявка подається через онлайн-платформу  Університету Вальядоліду https://www5.uva.es/uvamobplus/ в режимі он-лайн. Всі документи подаються англійською або іспанською мовами. 

Керівництво щодо подання заявки у додатку.

Процес створення заявки починається з реєстраціїhttps://uvamobplus.uva.es/login/newUser

Для подачі заявки необхідно підготувати та завантажити наступні документи:

 • Фото
 • Копія паспорта
 • СV – біографічна довідка у форматі EUROPASS https://europass.cedefop.europa.eu/es/documents/curriculum-vitae
 • Рекомендаційний лист 
 • Академічна довідка про успішність навчання – для студентів та аспірантів (Додаток 14 “Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”). Для студентів-бакалаврів довідка має підтверджувати, що студент завершив перший рік навчання.
 • Довідка з місця навчання – для студентів та аспірантів (Додаток 13 “Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”).

У зв’язку з організаційними заходами для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, отримати довідки з дирекцій ННІ можна шляхом надсилання запитів на електронні адреси:

для студентів ІЕЕМ – доц. Адамовський О.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
для студентів ІЛСПГ – доц. Гаврилюк С.А.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
для студентів ІМАКІТ– дирекція ІМАКІТ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
для студентів ІДКТД – дирекція ІДКТД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 • Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дедлайну подання документів). 

Отримати довідку про знання іноземних мов (Language Assessment Sheet, див. додаток 15 Положення) можна, склавши іспит на кафедрі іноземних мов університету. Для складання іспиту потрібно зареєструватися до 05 квітня 2021 року на кафедрі іноземних мов (інформацію про реєстрацію необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням ПІБ та мови). 

Іспит відбудеться дистанційно 06 квітня 2021 року (вівторок) о 11.00 год. Усі зареєстровані кандидати отримають посилання для проходження іспиту від кафедри іноземних мов.

 • Підписана пропозиція щодо мобільності. Форма документу завантажується через он-лайн систему Університету Вальядоліду. 

Студентам для заповнення потрібно вказати заплановану відповідність перезарахування дисциплін з програми навчання Університету Вальядоліду в НЛТУ України за обраний семестр мобільності (20-30 кредитів ЄКТС). При заповненні пропозиції щодо мобільності студентам консультуватись з координаторами академічної мобільності у навчально-наукових інститутах.

Аспірантам для заповнення потрібно вказати заплановану програму мобільності (на період 5 місяців, кількість годин роботи над дисертацією має відповідати повному семестру 30 кредитів ЄКТС). При заповненні пропозиції щодо мобільності аспірантам консультуватись з науковим керівником (-ами).

 • Мотиваційний лист
 • Документ, що підтверджує несприятливі фінансові або соціальні умови (для осіб з несприятливими фінансовими або соціальними умовами)
 • Документ, що підтверджує інвалідність (для осіб з інвалідністю)
 • Декларація про дотримання податкових та національних страхових зобов'язань щодо грантів (повинна бути підписана заявником).

Після надання всієї інформації та завантаження документів буде сформована розписка, яка повинна бути підписана та завантажена на онлайн-платформу UVAMOBPLUS для завершення процесу подання заявки.

Оцінювання претендентів відбуватиметься НЛТУ України та Університетом Вальядоліду за критеріями:
Для студентів/аспірантів:

 • Академічна успішність (вага критерію 60%)
 • Мотивація (вага критерію 20%)
 • Доречність пропозиції щодо мобільності (вага критерію 20%)

Дедлайн подання документів на участь в конкурсі ‒ 16 квітня 2021 р., 11:00 год. за іспанським часом (Spanish time). Усі документи повинні бути завантажені на онлайн-платформу  UVAMOBPLUS, статус заявки – завершено!

З питаннями щодо участі в конкурсі звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Лесюк Галина Миколаївна, viber, telegram, whats app 098 55 92 780

Ознайомитися з відгуками студентів та викладачів, які реалізували право на академічну мобільність в Університеті Вальядоліду за попередніми конкурсними відборами можна за посиланнями:  1, 2, 3, 4.

Додатки:

 1. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.
 2. Англомовне оголошення.
 3. Керівництво як заповнювати заявку в онлайн-системі.

Відділ міжнародних зв’язків

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper