Храм рівноапостольного князя Володимира

hramЗародження діяльності Центру студентського капеланства, який за завдання ставить собі душпастирську опіку студентської молоді м. Львова, дало поштовх будівництву студентських храмів. Після збудування та освячення студентського храму у Студмістечку Національного університету “Львівська політехніка”, на потребу студентської молоді Національного лісотехнічного університету України повстає храм рівноапостольного князя Володимира. Храм був побудований в 2011р. в пам’ять головного архітектора м. Львова Володимира Швеця. 28 липня 2011р. храм був освячений Високопреосвященнішим Архієпископом Львівським Кир Ігорем. Настоятелем храму був призначений капелан Національного лісотехнічного університету України о.Богдан Кулик. Покровителем храму обрали Київського князя Володимира Великого який як нам відомо охрестив Київську Русь. Саме в день  Рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського святкують храмовий празник. 26 січня 2014р. Митрополитом Львівським Кир Ігорем в храмі був посвячений іконостас.

Попри не тривалий час функціонування, храм Володимира за свою особливість був зауважений на найвищому рівні. 10 серпня 2012р. Міністерство регіонального  розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України нагородило храм Дипломом ІІ ступеня, як переможець конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України в 2011р. у номінації “Культові споруди”.

Так як храм був збудований для забезпечення духовних потреб студентів, його розташування дуже добре цьому сприяє, оскільки він розташований за кілька метрів від гуртожитків Національного лісотехнічного університету України. Щодо самого душпастирського служіння, то кожного року 1 вересня служиться Божествена Літургія з нагоди початку навчального року, де збирається вся академічна спільнота Національного лісотехнічного університету України. При храмі діє релігієзнавчий гурток. Кожного вівторка і середи відбуваються богословські зустрічі зі студентами. Кожної п’ятниці відбувається молитовна зустріч спільноти “Марі в молитві”. Храм Володимира протягом цілого тижня є відчинений для молінь. 

 
 

Розпорядок Богослужень на тиждень:

Понеділок: Божественна Літургія за здоров’я і за всяке прошення –18:00;

Вівторок: Божественна Літургія за здоров’я і за всяке прошення -18:00, Молебень за батьків;

Середа: Божественна Літургія за здоров’я і за всяке прошення –18:00;

Четвер: Божественна Літургія за здоров’я і за всяке прошення –18:00, Молитви на оздоровлення, помазання єлеєм.

П’ятниця: Божественна Літургія за здоров’я і за всяке прошення -18:00. 

Субота: Божественна Літургія за упокій –9:00.

Неділя: Божественна Літургія за здоров’я і за всяке прошення –9:00;

             Божественна Літургія за здоров’я і за всяке прошення –11:00.

Last modified on Вівторок, 19 лютого 2019 10:58

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper