Кафедра технологічних машин і технічного сервісу

Кафедра здійснює підготовку фахівців:

Бакалавр (повна та скорочена форма навчання):

  • Прикладна механіка
  • Галузеве машинобудування

Магістр:

  • Галузеве машинобудування  

Доктор філософії і доктор наук:

  • Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт

Кафедра є випусковою із спеціальності „Галузеве машинобудування” освітньо-професійна програма „Інжиніринг, машини деревообробної промисловості”  та спеціальності „Прикладна механіка" освітньо-професійна програма „Технічний сервіс". Спеціальності акредитовані за четвертим рівнем акредитації.

Бакалаври отримують хорошу фундаментальну підготовку, здобувають робітничу професію з підготовлення дереворізальних інструментів до роботи, мають знання з основ технічної експлуатації та ремонту деревообробних машин і автоматичних ліній.

Бакалавр може працювати механіком дільниці або цеху, менеджером з обладнання, технологом з інструменту, конструктором першої категорії, лаборантом та  на інших посадах.

Магістри отримують завершену фахову підготовку з проведення наукових досліджень, моделювання технологічних процесів, можуть отримати навики програмування сучасними засобами, мають підготовку з ділової іноземної мови, здобувають навики технічної творчості і виконання педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІ і ІІІ рівня акредитації.

Магістри можуть працювати на посадах головних спеціалістів (головний механік, головний енергетик, головний інженер), начальників відділів (конструкторського, виробничого), старшими спеціалістами (старший механік, старший конструктор, менеджер з охорони праці) та інших посадах для спеціалістів деревообробних, меблевих, тарних, плитних підприємств. Крім того вони можуть працювати в науково-дослідних лабораторіях, в установах зовнішніх відносин підприємств із закордонними фірмами, бути керівниками підприємств, відомств. Магістри є першими претендентами для навчання в аспірантурі.

Last modified on Понеділок, 27 травня 2024 09:45

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper