Проходьте опитування “ТОПроботодавець з виробничими потужностями 2022 року” з метою покращення умов із пошуку роботи та працевлаштування і беріть участь у розіграші подарунків.

ВО «Укрдержліспроект» здійснює набір фахівців, які будуть залучені до польових робіт з обстеження інвентаризаційних ділянок при проведенні національної інвентаризації лісів.

Публікуємо інформацію на Лист-звернення ректору університету.

Доброго дня, мене звуть Катя. Я менеджер відділу маркетингу львівського осередку міжнародної молодіжної організації AIESEC. 
 
AIESEC- найбільша молодіжна організація у світі, яка зокрема у Львові діє з 1994 року. Серед основних наших цілей: досягнення миру, та розвиток лідерства серед молоді. Як ми реалізовуємо свою мету? За допомогою міжнародних стажувань та організації локальних проєктів: молодіжних форумів та конференцій.
 
Одним з видів стажувань, що пропонує наша організація це програма — Global Talent — професійні оплачувані стажування терміном 2-18 місяців для людей віком від 19 до 29 років, що дозволяють прокачати професійні навички та кар’єру в іноземному оточенні за кордоном. 
 
Гадаю подібна можливість може бути цікавою для вашої аудиторії/студентів, адже вона надає досвід роботи за кордоном, можливість професійного та персонального розвитку.Чи могли б ви розповісти про дану можливість, що надає AIESEC серед своєї аудиторії/студентів, в форматі stories або публікації?Звичайно, якщо у Вас виникнуть додаткові питання, я готова на них відповісти.

Добрий день.
Мене звати Андрій Сеник, я є директором данської консалтингової компанії «Джей і Ел Консалтинг».

У зв’язку із наявністю вакансії у мого клієнта, компанії, що працює на ринку клеїв, затверджувачів та інших допоміжних товарів у галузі деревообробки, звертаюся до Вас із метою поширення інформації  серед студентів випускних курсів. Адже це хороший шанс початку кар’єри для молодих спеціалістів.
Можливо, знайдуться зацікавленні спробувати себе у якості технічного представника. Компанія гарантує навчання і забезпечення усім необхідним для роботи, окрім цього пристойний рівень заробітної плати. Однією з ключових вимог є знання англійської мови. Будь ласка, скоординуйте мене до декана відповідного факультету, що готує спеціалістів у галузі деревообробки і я зможу надати максимум інформації.
Можливе, це добра нагода сприянню працевлаштуванню молодих спеціалістів.

З повагою,
Андрій Сеник
Kind regards,

CONFIDENTIALITY NOTICE
This message (including any attachments) may contain confidential and/or legally privileged information. The copyright of this message and attachments belong to the J&L Consulting Ltd. If you are not the addressee or the person responsible for delivering it to the addressee, please be advised that you have received this e-mail in error and that any disclosure, copying, distribution or action taken in reliance on it, is strictly prohibited. Any addressee wishing to disclose this message or its attachments to any third party is advised to obtain the consent of the J&L Consulting Ltd management before disclosure. Failure to do this will place the addressees in breach of the J&L Consulting Ltd copyright.

a4d75127215f52c18ccd5844527298c4 L

Представництво Європейського Союзу в Україні люб’язно запрошує молодь, представників громадських організацій. бізнесу, державної служби та активних громадян взяти участь у Днях кар’єри ЄС 2019. Безліч вакансій, можливості стажування та навчання, безкоштовні тренінги, надихаючі панельні дискусії, а також зустрічі з представниками європейських та великих українських компаній та багато іншого чекає на учасників під час Днів кар’єри ЄС з 27 лютого по 27 вересня:

27 лютого – Миколаїв, 20 березня – Вінниця, 10 квітня – Львів, 10 квітня – Полтава, 15 квітня – Маріуполь, 11 квітня – Тернопіль, 16 квітня – Івано-Франківськ, 18 квітня – Одеса, 23 квітня – Кривий Ріг, 25 квітня – Дніпро, 16 травня – Суми, 17 травня – Хмельницький, 23 травня – Черкаси, 7-8 червня – Сєверодонецьк, 27 вересня – Харків.

Мета заходу - ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для української молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; можливості навчання та стажування. Крім того молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.

Гості зможуть зустрітися та поспілкуватися з представниками різних мереж ЄС, а саме: Young European Ambassadors, євроклуби України, Інформаційними центрами ЄС, випускниками Erasmus +, EU Study Days, College of Europe Alumni Association in Ukraine.

Інформацію про дати проведення Днів Кар’єри ЄС 2019, список компаній- учасників можна знайти на сайті https://euroquiz.org.ua/career-davs.

«Дні кар’єри ЄС» проводяться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». Партнерами проекту виступають Міністерство освіти та науки в Україні та міністерство молоді та спорту в Україні.

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper