9-11 жовтня 2023 року у Національному лісотехнічному університеті України відбудеться проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 281“Публічне управління та адміністрування” освітньої програми “Публічне управління та адміністрування” (ID у ЄДЕБО 55354) за другим рівнем вищої освіти (справа №2031/АС-23).

Наказ “Про призначення експертної групи” № 1029-Е від 22.09.2023 року

 

poster WOLF. NO FEAR 1200x800

Оригінальна назва: ВОВК. СТРАХУ НЕМА Назва англійською мовою: WOLF. NO FEAR Рік: 2023

Слоган: БЕЗСТРАШНІ СЕРЦЯ ЗДОБУВАЮТЬ ПЕРЕМОГУ!

Жанр: Документальний Історичний Екшн Тривалість: 93 хвилини

Вік: 0+

Головні ролі: Воїни Сил спеціальних операцій ЗСУ Режисер: Анна Мартиненко, Тетяна Кулаковська Студія: ФОП Кулаковська Т.Л.

Українські режисери та незалежні автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють вражаючий та ексклюзивний фільм про Захисників України, відомих як «Вовкулаки» або «Воїни ночі».

Національний фільм «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» це філософія Воїна України, репрезентована бійцями ССО ЗСУ.

Вовкулаки захоплюють кожного своїм магнетизмом, закликаючи: «Бути кращими за самих себе, постійно треба перевершувати самих себе». Володіти своїм розумом, тілом, зброєю, вести бій, реалізовувати операції, спілкуватися в групі й колективі, знищувати ворога - це мистецтво професії Воїнів Сил спеціальних операцій.

Фільм волає про те, що українці вже переживали таку жорстоку агресію і геноцид з боку росії. Йдеться про історичний дискурс намагань радянської влади репресивними методами знищити українську мову, культуру, інтелігенцію та знищення українців Голодомором. Глядач бачить методи і способи знищення українців російськими окупантами в 20 і 21 століттях. Це історія війни і також історія людства.

У фільмі увічнені Воїни ССО ЗСУ, які поклали свої життя за Волю і Незалежність України. Українці вшановують Небесне Військо Захисників України і бережуть пам’ять поколінь!

Це кіноісторія вдячністі за невтомну 10-ти річну оборону рідної землі нашими ЗСУ, вшанування Воїнів, які віддали свої життя за Волю і Незалежність України. Для ветеранів АТО і ООС, для кожного Воїна, який зараз на фронті, для родин Воїнів і загиблих Героїв, для всіх родів військ ЗСУ - наш фільм це громадянська вдячність і шана, красива мова про найголовніших людей країни - Воїнів.

Цікаві факти:

Незалежне авторське кіно створювалося за участі командирів та Воїнів бойових підрозділів ССО ЗСУ. Робота над фільмом тривала 3 роки - і є результатом цивільно-військового співробітництва українських незалежних кіномисткинь з Командуванням, командирами бойових підрозділів та Воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Кожен кадр, кожне слово і дія у цьому кіно є справжнім репортажним неповторним моментом.

Воїни і автори поставили за мету фільму: військове просвітництво, національно-патріотичне піднесення, збереження історичної пам’яті, культивування іміджу Захисника України.

Українські бійці Сил спеціальних операцій представляють професію глобальної сім'ї Сил спеціальних операцій - SOF. ССО України є частиною родини SOF NATO. Стандарти НАТО, які впроваджені в українських ССО, та є чудовим прикладом міжнародного партнерства з Силами спеціальних операцій багатьох країн світу. Партнери країн НАТО уже зробили і роблять багато, тренуючи і розвиваючи ССО України.

Голоси та обличчя Героїв фільму замасковані, втім сила та щирість Воїнів захоплює з першого погляду.

Саме «Вовк» називається екранізована багатокомпонентна операція , яку у кіно реалізують Воїни сухопутної і морської компоненти ССО. Переказувати нема сенсу - треба дивитися фільм. Єдине, що важливо розказати - військові дуже творчі і талановиті люди. І як на фронті, так і під час створення фільму відбулась злагоджена взаємодія родів військ. Для цієї частини фільму автори запросили військових Повітряних Сил ЗСУ, які озвучили багатокомпонентну операцію «Вовк». Один з військових консультантів фільму є офіцер розвідки Морської піхоти ЗСУ.

«ВОВКУЛАКИ і трішки магії»

Цей вислів ви відчуєте очима, на слух, серцебиттям, тілом, по якому пробіжать мурашки гордості, надії, люті, смутку, сатисфакції, радості і непідробної дієвої віри в найкраще. На фільм запрошує унікальна жива афіша. Око Воїна, снайпера ССО, яке бачить ціль і знає мету, який прикриває групу побратимів, що вирушила на завдання і водночас боронить свою Берегиню. Роздивлятися афішу в деталях як мінімум цікаво, як максимум - кожен відчує для себе. Що справжньому українцю добре, то ворогові - зле.

Аудиторія 0+ без вікових обмежень, для кожного

Енергійні, завзяті, талановиті, інтелектуальні Воїни хотіли, щоб кіно було цікаве, привабливе і зрозуміле перш за все цивільним людям. Для дітей і дорослих, для жінок і чоловіків - для всіх-всіх, хто є на Землі. Коли стрічка була завершена, наші Герої змогли навіть на фронті уважно і прискіпливо переглянути кіно, вподобали його і чекають на вихід стрічки на широких екранах України.

Трейлер фільму окремий унікальний твір, який говорить голосами Воїнів з передової. Снайпери ССО та розвідник морпіх записали на телефони свої звернення для українців, запрошуючи подивитися кіно.

Основний трейлер ютуб лінк https://youtu.be/J3JD4E_41qY

Справжні українці і компанії в культурній синергії

Фільм ВОВК. СТРАХУ НЕМА створений без державних коштів. Справжні українці, українські компанії оборонної галузі та компанії аграрного

сектору своїми посильними внесками підтримали створення стрічки. Кожного, хто підтримав кіно, ви побачите в титрах стрічки. Завдяки українцям, які вважають, що культура і мистецтво є однією з найважливіших складових сили духу нації, а кіно про Захисників України має бути рівня якості світового кінематографа.

Сторінка фільму на IMDb https://www.imdb.com/title/tt27786180/ 3 трейлери фільму

https://drive.google.com/file/d/1JArgLJEa3XpYTBh- MQ3Xu0ETyMweoWrp/view https://drive.google.com/file/d/1GBwSEFFl6A21Y- b8_CTK351pDLqIBfs7/view https://drive.google.com/file/d/1JU0IHpL4LA9NoaIhcwmUuEozrjUy- W4M/view

Контактна інформація email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,'; document.write(''); document.write(addy_text50802); document.write('<\/a>'); //-->\n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

номер телефону Viber WhatsApp Telegram Signal +380672301340

image 6483441

image 6483441 1

 

26 вересня 2023 року Науково-технічна бібліотека НЛТУ України організовує показ документального фільму “Руф. Присутній” про Героя Юрія Дадака

Юрій Руф. Навіки 41-річний… “Історія писалась кров’ю тих, хто розуміє велич слова – “Батьківщина”. Руф назавжди в наших думках, чинах, перемогах, звершеннях!

Це фільм про сталеву у своїх помислах і тілі людину – Юрія Руфа – відомого поета, громадського діяча, викладача, підприємця та воїна. Присутній – це коли надихаєш, спрямовуєш, мотивуєш, не даєш зійти з шляху навіть з неба.

Коли: 26 вересня о 14:00

Де: конференц зал навчального корпусу №1 НЛТУ України (м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 105)

Запрошуємо всіх, в чиїх серцях присутній Руф!

image 6483441

image 6483441 1

 

26 вересня 2023 року Науково-технічна бібліотека НЛТУ України організовує показ документального фільму “Руф. Присутній” про Героя Юрія Дадака

Юрій Руф. Навіки 41-річний… “Історія писалась кров’ю тих, хто розуміє велич слова – “Батьківщина”. Руф назавжди в наших думках, чинах, перемогах, звершеннях!

Це фільм про сталеву у своїх помислах і тілі людину – Юрія Руфа – відомого поета, громадського діяча, викладача, підприємця та воїна. Присутній – це коли надихаєш, спрямовуєш, мотивуєш, не даєш зійти з шляху навіть з неба.

Коли: 26 вересня о 14:00

Де: конференц зал навчального корпусу №1 НЛТУ України (м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 105)

Запрошуємо всіх, в чиїх серцях присутній Руф!

19-22 вересня 2023 р. делегація у складі ректора Національного лісотехнічного університету України Володимира Загорського, в.о. завідувача кафедри екологічної економіки та бізнесу Іона Дубовіча і директора Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату Національного лісотехнічного університету України Олега Данчука брала участь у Міжнародних заходах лісівників, що проходили у м. Юпітер (Jupiter), повіт Констанца, Румунія.

 

IMG 3902

 

Народний дім Національного лісотехнічного університету України оголошує набір активної і креативної молоді до:

  • студентського гуртка художнього слова та хору “Діброва” (конт. тел. 0991701361);
  • студентського ансамблю танцю “Полонина” (конт. тел. 0508343940).

Вимоги: любити та хотіти співати і танцювати, бути активним та завзятим.

З нетерпінням чекаємо

 

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту в межах проєкту офісу президента “Пліч-о-пліч” в Національному лісотехнічному університеті України будуть проводитися:

21.09.2023 року

Масовий легкоатлентичний крос на дистанції 1000 м. Реєстрація з 9.00 до 14.30, спортивний зал (вул. Природна, 8).

Відповідальний за проведення заходу: старший викладач кафедри ФСК Віктор Гураль (кон. тел. 0671823822)

 

22.09.2023 року

Турнір з шахів. Реєстрація з 9.00 (21.09) до 9.30 (22.09), спортивний зал (вул. Природна, 8). Початок турніру: 10.00, спортивний зал (вул. Природна, 8).

Відповідальний за проведення заходу: викладач кафедри ФСК Андрій Ільїн (кон. тел. 0639500818)

Запрошуються усі бажаючі!

 

Вже другий рік поспіль Міжнародний день Миру, який припадає на 21 вересня, Україна відзначає у стані повномасштабної війни з російським агресором. Кожного дня на передовій гинуть наші мужні захисники і захисниці. Ракетні удари атакують усю територію України, десятки тисяч жертв серед мирного населення, сотні вбитих дітей, зруйновані школи та лікарні, знищені цілі міста! Таку ціну за мир платить сьогодні Україна…

Цього дня ми розуміємо нашу спільну відповідальність за збереження Миру на Землі, усвідомлюємо його важливість як найціннішого дару. Мир – це не тільки безпека та стабільність. Мир – це основна передумова для стабільного розвитку, забезпечення соціальної справедливості та збереження навколишнього середовища. Ціною непоправних втрат ми розуміємо наскільки Мир є вирішальним для гармонійного співіснування всього людства.

Кожен українець мріє про перемогу і якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей, про загоєння болючих ран у людських серцях і захист від агресорів. Ціна миру найболючіше відчувається при вшануванні наших Героїв, які віддали своє життя за можливість жити, працювати, навчатися…

 

myr 1

myr 2

 

Викладачі кафедри історії України, економічної теорії та права разом із студентами Національного лісотехнічного університету України, вшановуючи пам'ять загиблих, відвідали Меморіальний комплекс Героїв України на Личаківському цвинтарі у Львові.

 

myr 3

myr 4

 

Запалюємо свічку Юрію Руфу (Дадаку), молимося біля могили Тараса Бобанича (Хаммера), слухаємо про Тараса Березюка – артилериста, великого патріота України. Студент-першокурсник групи ПР-11 Сашко Соколов веде нас на могилу свого рідного брата Павла, якому назавжди 24 роки. Студентка групи ІД-11 Роксолана Кулик показує могилу свого дядька Миколи Ковалишина, який не дожив до свого 27-ліття. Михайло Руденький, студент групи ТР -11, підходить до могили свого родича – солдата Володимира Гірняка. На очі навертаються сльози, сум огортає кожного, хто приходить сюди на місце, де спочивають наші Герої.

Могили, могили, могили… на полі Героїв у Львові. Усіх нас торкнулась війна… Дякуємо за чин, за життя, за Україну! Назавжди в серцях! Усвідомлюймо ціну МИРУ і робімо все задля нашої Перемоги!

 1univers

log NLTU
ssf

 

У рамках ініціативи Twinning Національний лісотехнічний університет України встановив у 2022 році партнерство з Шотландською лісовою школою (Scottish School of Forestry) (https://www.inverness.uhi.ac.uk/) Університету Північно-Шотландського нагір’я та островів (м. Інвернесс).

 

univers

 

Перші практичні кроки у цій співпраці уже позаду. Зокрема, 17-18 серпня 2023 року обома університетами проведено пілотну Літню школу з лісового господарства (https://ilspg.nltu.edu.ua/2023/08/scottish-summerschool-2023-08-21/). На сьогодні, Шотландська лісова школа запустила фандрейзингову кампанію зі збору коштів для підтримки НЛТУ України у розмірі 85 300 євро (73 000 фунтів стерлінгів). Зібрані кошти передбачено спрямувати для:

- заміни старої та пошкодженої системи опалення – 20 000 євро;

- придбання теплових насосів – 47 000 євро;

- придбання і встановлення мобільних сонячних електрогенераторів – 18 300 євро.

У матеріалах, розміщених в рамках фандрейзингової кампанії на вебсайті Школи (https://www.inverness.uhi.ac.uk/scottish-school-of-forestry/fundraising-appeal-for-ukrainian-national-forestry-university/), проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків Микола Борис зазначає: “Навчальний процес в університеті регулярно переривається через відключення електроенергії та масове руйнування української енергетичної інфраструктури. Університет організовує навчання на кампусі з тривогою та постійними побоюваннями через міркування безпеки. Львів, як і інші українські міста, зазнає постійних атак російських ракет. Остання смертоносна атака сталася 6 липня на відстані 1000 метрів від університету, забрала життя 10 жителів міста, та понад 40 людей отримали поранення. Тому заняття в університеті постійно перериваються сигналами тривоги, під час яких студенти та викладачі змушені йти в укриття” (матеріали були подані у липні цього року).

Доктор Еван Бовдіч, викладач і дослідник Шотландської лісової школи, додає: “Важко уявити війну, бойові дії, ракетні обстріли та життя у постійних хвилюваннях, що щось станеться у будь-який момент. Я абсолютно вражений прагматизмом і силою українського народу. Ми справді хочемо допомогти НЛТУ України для забезпечення провадження навчання та досліджень. Я сподіваюся, що ми дуже швидко зберемо 85000 євро та, окрім цього, надамо технологічну підтримку для того, щоб покращити якість надання освітніх послуг та посприяємо у розширенні співпраці та розбудові взаємовигідних партнерств, які підтримають університет у відбудові після війни. Це є пріоритетом, і Шотландська лісова школа прагне залучити лісову промисловість Великої Британії та за її межами для створення мережі підтримки НЛТУ України”.

Додамо, що ця публікація є другою у серії матеріалів про НЛТУ України у період війни. Перша стаття “Teaching in a time of war: Ukraine National Forestry University” опублікована Еваном Бовдічем в журналі Forestry & Timber News у червні 2023 року (https://issuu.com/countrywidepublications1/docs/ftn_june_2023/s/26386222).

У планах університетів – підписання договору про співпрацю, проведення спільної Зимової школи з лісового господарства (січень 2024 року) та розвиток академічної мобільності.

Адміністрація університету висловлює щиру подяку колегам із Шотландської лісової школи Університету Північно-Шотландського нагір’я та островів і усім партнерам за підтримку університету.

Разом до перемоги!

Відділ міжнародних звязків

 

Якщо у тебе є круті ідеї і ти бажаєш сприяти розвитку студентського життя, відновити старі традиції та започаткувати нові, організовувати заходи в нашому інституті, то ми чекаємо на тебе!

 

Прийом резюме кандидатів відбувається  до 8 жовтня включно на пошту : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  . 

 

Дата і час проведення виборів: 

12 жовтня, 10:20-14:30

Місце проведення: 

вул. ген. Чупринки, 105; конференц зал

image1

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper