- Деталі
- Категорія: Новини
Народний ансамбль народного танцю «Полонина» на фестивалі «Бартка»
На початку березня у Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль народної хореографії «Бартка». Ця подія зібрала 32 колективи з різних областей України, щоб продемонструвати багатство та різноманіття народного танцю. Одним із яскравих учасників фестивалю став Народний ансамбль народного танцю «Полонина» Національного лісотехнічного університету України, який гідно представив своє мистецтво та завоював прихильність глядачів.
Ансамбль «Полонина» презентував на сцені фестивалю танець «Сокальські притупи» та «Слобожанські гуляночки», що відображабть унікальні хореографічні традиції України. Номери були наповнені енергією, точністю виконання та глибоким змістом, що є характерним для колективу. Виступи ансамблю захоплювали глядачів динамічними рухами, виразною пластикою та яскравими костюмами, які відображали традиційний український стиль.
Окремо варто відзначити нові костюми учасників, які гармонійно доповнювали образ кожного танцю та підкреслювали його регіональний колорит. Глядачі особливо тепло зустріли виступи ансамблю, а журі фестивалю високо оцінило їхню майстерність.
Після завершення фестивалю ансамбль «Полонина» отримав відзнаку за збереження народних традицій, найкраща сценічна обробка традиційного народного танцю, що стало підтвердженням їхньої кропіткої роботи над вивченням та відтворенням традиційних танців. Ця нагорода ще раз підкреслила важливість діяльності колективу у сфері збереження культурної спадщини України.
Для полонинців фестиваль «Бартка» став не лише можливістю продемонструвати свої таланти, а й надихаючим досвідом. Вони відзначили дружню атмосферу заходу, професійний рівень учасників та унікальну можливість обміну досвідом з іншими колективами.
Участь Народного ансамблю народного танцю «Полонина» у фестивалі «Бартка» стала важливою подією як для самого колективу, так і для всіх шанувальників української народної хореографії. Висока оцінка журі, підтримка глядачів і позитивні враження учасників підтверджують, що традиційний народний танець живий та розвивається в Національному лісотехнічному університеті України.
Оксана КОВАЛЬ, Володимир ЯРКУН