Осередок педагогічного товариства імені Григорія Ващенка

06Осередок товариства є громадською організацією, що була створена на установчих зборах 6 лютого 1996 р. Члени осередку — це представники професорсько-викладацького, навчально-допоміжного складу та наукові працівники університету. Першим головою осередку був обраний проректор з навчально-методичної та виховної роботи О. П. Тушницький, який очолював осередок і входив до складу Правління обласного Педагогічного товариства до 2003 р.

Метою діяльності осередку Педагогічного товариства є дослідження та втілення в навчально-виховний процес університету ідей Г. Ващенка — відомого в Європі педагога-патріота, психолога, письменника, а також поширення серед викладачів концепції розбудови системи освіти та виховання з поверненням до української педагогічної традиції. Українська концепція виховання молоді реалізується через проведення конференцій, круглих столів, диспутів, презентацій книг знаних педагогів, спільних засідань з іншими громадськими організаціями тощо. Зокрема, традиційними стали щорічні Ващенківські читання, у межах яких були проведені вечори, присвячені пам'яті видатного українського композитора і священика Йосипа Кишакевича та українського письменника і правозахисника Миколи Руденка, вечір «Церква і молодь у добу національно-визвольних змагань українського народу в XX ст.» та інші культурно-просвітницькі заходи.

Учасники осередку беруть активну участь у роботі Львівського обласного педагогічного товариства ім. Г. Ващенка та інших громадських організацій і формувань Львівщини.

Last modified on Середа, 13 лютого 2019 15:52

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper