Кафедра лісопромислового виробництва і лісових доріг

gerb11

Завідувач кафедри, к.т.н. доцент Борис Ярославович Бакай

79044, м. Львів, вул. Природна, 19, оф.29, Навчальний корпус №6.

Кафедра ЛПВЛД

BorysBakai 768x8951

Завідувач кафедри,
кандидат технічних наук, доцент
Бакай Борис Ярославович

Кафедра здійснює підготовку фахівців:

Освітній рівень “БАКАЛАВР”:

• освітньо-професійна програма “Промисловий інжиніринг” спеціальності 131  Прикладна механіка;
  • освітньо-професійна програма “Лісова інженерія” спеціальності 205  Лісове господарство.

Освітній рівень “МАГІСТР”:

• освітньо-професійна програма “Промисловий інжиніринг” спеціальності 133  Галузеве машинобудування;

Випускники освітньо-професійної програми “Промисловий інжиніринг” є фахівцями з організаційно-управлінської, господарської та інноваційної діяльності промислових підприємств, зокрема з інформаційно-технічного опрацювання виробничих об'єктів і процесів, розроблення й модернізування машин та устатковання, упровадження ефективних методів організування виробництва, надання інженерно-консультаційних послуг і мають велику перспективу для працевлаштування.

Випускники освітньої професійної програми “Лісова інженерія” є фахівцями з організування та керування лісогосподарськими виробництвами, зокрема з інженерії лісогосподарських і складських робіт, дорожнього будівництва й транспорту, проектування процесів та устатковання, логістики, відновлювальних джерел енергії, інформаційно-комунікаційних технологій і технологій захисту довкілля з можливістю працевлаштування на підриємствах лісового господарства та первинного переробляння деревини.

Last modified on Четвер, 29 червня 2023 13:21