Центр веб-комунікацій

IMG 20191027 170233

Керівник центру веб-комунікацій 
Яркун Володимир Ігорович

 ЯРКУН Володимир Ігорович
 керівник центру веб-комунікацій

 

 79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки 103, к.15/1

 

 site(at)nltu.edu.ua

 
 www.nltu.edu.ua
 

 
ПОЛОЖЕННЯ про офіційний сайт Національного лісотехнічного університету України

Центр веб-комунікацій забезпечує і координує роботу офіційного сайту університету. Центр забезпечує адміністративну підтримку сайту, розміщення нової інформації на сайті, архівування та видалення застарілої інформації.

Центр веб-комунікацій у своїй роботі тісно співпрацює з інформаційно-обчислювальним центром (ІОЦ) університету (використовує наявні матеріально-технічні засоби, отримує технічну, інформаційну та іншу допомогу співробітників ІОЦ тощо).

Центр веб-комунікацій здійснює консультування працівників університету, які зацікавлені в розміщенні інформації на сайті, щодо реалізації технічних рішень і поточних проблем, пов’язаних з інформаційним наповненням відповідного розділу.

Підготовку та надання інформації до Центру веб-комунікацій для розміщення на сайті забезпечують відповідальні працівники структурних підрозділів університету, які мають відповідне доручення керівників структурних підрозділів. Призначення відповідальних працівників структурних підрозділів університету здійснюється керівниками цих підрозділів і затверджується на їх засіданнях.

Порядок розміщення інформації на сайті

Інформація для розміщення на сайті надається до Центру веб-комунікацій за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на електронних носіях. Матеріали для розміщення на сайті приймаються виключно з наперед заявлених електронних поштових адрес. 

У разі подання інформації електронною поштою у темі листа треба вказати “Інформація для сайту - <Назва підрозділу>”. Інформація має бути підготовлена спеціально для розміщення на сайті. Текст для розміщення на сайті повинен бути наданий у форматі DOC, DOCX. Зображення, які містяться у тексті, потрібно також подавати окремо у форматі JPEG або PNG. В імені файлу потрібно відобразити зміст зображення (назва фото, прізвище, тощо), а у тексті – бажане місце розміщення.

Близько 40% працівників університету вже отримали корпоративну пошту. 

Для створення корпоративної пошти працівникам слід особисто звернутися у Центр веб-комунікацій. Або подати заявку в електронному вигляді на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в якій обов'язково вказати:

  • Прізвище Ім'я Побатькові (українською та англійською мовами);
  • Посаду; 
  • Назву структурного підрозділу;
  • Бажане формулювання адреси <________>@nltu.edu.ua;
  • Контактний номер, або діюча електронна скринька - для зворотнього звязку.

Після схвалення та створення корпоративної поштової скриньки Вас буде поінформовано.

Проектно-технологічна практика студентів є невід'ємною складовою процесу підготовки фахівців за 12 галуззю знаню в Національному лісотехнічному Університеті України і проводиться на базах практики, кваліфікація педагогічних працівників та навчально-матеріальна база яких дає можливість виконати програму практики.

Нормативні документи щодо організації та проведення практики:

Документація практики:

  • Звіт з практики
  • Щоденник з практики

Last modified on Четвер, 07 липня 2022 11:48

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper