Еразмус + мобільність в Університеті Вальядоліду для студентів

ICM UVa
erasmus
log NLTU
                    

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і

Університет Вальядоліду (Іспанія)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання

в Університеті Вальядоліду 

за програмою Євросоюзу Еразмус+ 

Конкурс оголошується на здобуття 6 стипендій для студентів з українських університетів-партнерів Університету Вальядоліду. Форма академічної мобільності – навчання.

Університети-партнери: Національний лісотехнічний університет України, Чернігівський національний технологічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Мобільність фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ у такому розмірі:

 • грант для студентів: 1100 євро / місяць.
 • витрати на подорож: квиток з НЛТУ України до Університету Вальядоліду та зворотній квиток – 360 євро.
 • витрати на страхування покриваються Університетом Вальядоліду.

Період реалізації мобільності – 2024-2025 н.р.

Тривалість мобільності – один семестр (осінній: 01/09/2024 -15/02/2025, або весняний: 01/02/2025 -15/07/2025).

Програми навчання англійською мовою, відкриті для студентів НЛТУ України, в Університеті Вальядоліду в 2024-2025 н.р.:

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі телекомунікаційної інженерії (галузь знань відповідно до ISCED 0610-інформаційно-комунікаційні технології ).

Семестр: осінній.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester Programme in Telecommunications Engineering.

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми навчання, які здобувають освітній ступінь бакалавра за такими спеціальностями: “Прикладна механіка”, “Інформаційні системи та технології”, “Комп'ютерні науки”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі лісового господарства.

Семестр: весняний.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: «International Semester in Forestry».

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-го курсу денної форми навчання, які здобувають освітній ступінь бакалавра за такими спеціальностями: “Екологія”, “Лісове господарство”, “Садово-паркове господарство”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі інжинірингу.

Семестр: весняний.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester in Industrial Engineering

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-го курсу денної форми навчання, які здобувають освітній ступінь бакалавра за такими спеціальностями: “Прикладна механіка”, “Галузеве машинобудування”, “Деревообробні та меблеві технології”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі комерції.

Семестр: весняний.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester in Commerce

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-го курсу денної форми навчання, які здобувають освітній ступінь бакалавра за такими спеціальностями: “Менеджмент”, “Економіка”, “Маркетинг”, «Облік і оподаткування».

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі європейського, міжнародного та порівняльного права.

Семестр: весняний.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester in European, International and Comparative Law.

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-го курсу курсу денної форми навчання, які здобувають освітній ступінь бакалавра за такими спеціальностями: “Публічне управління та адміністрування”.

 • Міжнародний семестр для студентів-магістрів у галузі лісового господарства.

Семестр – осінній.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: Forest Management based on Data Science

До участі в конкурсі допускаються студенти НЛТУ України, які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями “Лісове господарство” та “Садово-паркове господарство” (денна форма навчання).

 • Міжнародний семестр для студентів-магістрів у галузі комерції.

Семестр: весняний.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: Master Comercio Exterior.

До участі в конкурсі допускаються студенти НЛТУ України, які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями: “Менеджмент”, “Економіка” (денна форма навчання).

 • Міжнародний семестр для студентів-магістрів у галузі довкільної інженерії.

Семестр: весняний.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester of Environmental Engineering Master.

До участі в конкурсі допускаються студенти НЛТУ України, які будуть вступати до НЛТУ України в 2024 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями: “Екологія”, “Технології захисту навколишнього середовища” (денна форма навчання).

Програми навчання іспанською мовою можна переглянути за посиланням.

Для подачі заявки необхідно підготувати наступні документи:

Отримати довідки з дирекцій ННІ можна шляхом надсилання запитів на електронні адреси:

для студентів ННІ ІЕЕМ – доц. Юрків Н.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

для студентів ННІ ІЛСПГ – доц. Гаврилюк С.А.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

для студентів ННІ ІМАКІТ–  доц. Ортинська Г.Є. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

для студентів ННІ ІДТД – дирекція Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

для студентів ННІ КНІТ– дирекція Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.      

 • Довідка про знання іноземних мов: сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат про рівень володіння іноземною мовою, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України.

Отримати довідку про знання іноземних мов (Language Assessment Sheet, див. додаток 5 Положення) можна, склавши іспит на кафедрі іноземних мов університету. Для складання іспиту потрібно зареєструватися до 16 квітня 2024 р. на кафедрі іноземних мов (інформацію про реєстрацію необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням ПІБ та мови).

Іспит відбудеться очно 17 квітня 2024 р. (середа) о 11.00 год.

 • Підписана пропозиція щодо мобільності. Форма документу генерується через он-лайн систему Університету Вальядоліду.

Студентам для заповнення потрібно вказати заплановану відповідність перезарахування дисциплін з програми навчання Університету Вальядоліду в НЛТУ України за обраний семестр мобільності. При заповненні пропозиції щодо мобільності студентам консультуватись з координаторами академічної мобільності у навчально-наукових інститутах.

 • Рекомендаційний лист.
 • Документ, що підтверджує несприятливі фінансові або соціальні умови (за наявності, для осіб з несприятливими фінансовими або соціальними умовами).
 • Документ, що підтверджує інвалідність (за наявності, для осіб з інвалідністю).
 • Декларація узгодженості з податковими та страховими зобов’язаннями (документ генерується через онлайн платформу мобільності).

Дедлайн подання документів на участь в конкурс - 17 травня 2024 р., 23:59 (за іспанським часом (Spanish time).

Усі документи повинні бути завантажені на онлайн-платформу https://uvamobplus2.uva.es/   статус заявки – завершено!

Процес створення заявки починається з реєстрації:

https://uvamobplus2.uva.es/login/newUser

Покрова інструкція реєстрації:

https://uvamobplus2.uva.es/files/How_to_apply_EN.pdf

З питаннями щодо участі в конкурсі звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України, Лесюк Галина Миколаївна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 1. Засідання конкурсної комісії НЛТУ України з розгляду поданих документів. Оцінювання претендентів та складання протоколу засідання із загальним рейтингом всіх претендентів.

Конкурсна комісія НЛТУ України номінує учасників за результатами проведення співбесіди та розгляду поданих претендентом документів. На співбесіді студент повинен виступити з презентацією тривалістю 7-10 хв. іноземною мовою на довільну тему за фахом. Співбесіда відбудеться очно. Усім зареєстрованим студентам буде повідомлено дату, час та місце проходження співбесіди.

Оцінювання претендентів відбуватиметься НЛТУ України та Університетом Вальядоліду за критеріями:

 • Академічна успішність (за 100-бальною шкалою, вага критерію 60%)
 • Мотивація (за 100-бальною шкалою, вага критерію 20%)
 • Доречність пропозиції щодо мобільності (за 100-бальною шкалою, вага критерію 20%)
 1. Подання протоколу засідання, номінаційних листів і документів претендентів на розгляд до Університету Вальядоліду.
 2. Прийняття рішення приймаючим університетом.
 3. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України та інформування учасників конкурсу.
 4. Погодження та підписання тристоронньої угоди про навчання.
 5. Оформлення мобільності згідно «Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу НЛТУ України».

Ознайомитися з відгуками студентів та викладачів, які реалізували право на академічну мобільність в Університеті Вальядоліду за попередніми конкурсними відборами можна за посиланням. 

Примітка: Виїзд студентів-бакалаврів чоловічої статі регулюється постановою КМУ від 02 квітня 2024 р. № 366 “Про внесення зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України”.

Додатки:

 1.  ПОЛОЖЕННЯ  про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу НЛТУ України

Відділ міжнародних зв’язків

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper