Борецька Ірина Богданівна

Борецька І Б

Посада – доцент кафедри інформаційних систем та комп’ютерного моделювання

Науковий ступінь/Вчене звання – Кандидат технічних наук, доцент

Профіль Scopus

Профіль ORCID

Наукові та професійні інтереси

Математичне моделювання деформаційно-релаксаційних процесів у капілярно-пористих гігроскопічних матеріалах. Прикладне програмне забезпечення автоматизованого проектування.

Освіта

Національний університет “Львівська політехніка”, факультет “Прикладна математика”, спеціальність “Соціальна інформатика”, кваліфікація – магістр з соціальної інформатики, викладач математики та інформатики (2006).

Наукові ступені, вчені звання

Кандидат технічних наук за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи, тема дисертації: “Математичне моделювання конвективного процесу сушіння деревини з урахуванням границі фазових переходів” (2019)

Доцент кафедри інформаційних технологій (2020)

Професійна діяльність

• асистент кафедри обчислювальної техніки і моделювання технологічних процесів (2008-2014)
  • асистент кафедри інформаційних технологій (2014)
  • старший викладач кафедри інформаційних технологій (2014-2020)
  • доцент кафедри інформаційних технологій (2020-2022)
  • доцент кафедри інформаційних систем та комп’ютерного моделювання (2022-до тепер)

Навчальні дисципліни

• САПР складних об’єктів і систем
  • Технології проектування складних об’єктів і систем
  • Проектування CAE/CAD/CAM систем
  • Методи і технології проектування
  • Фрактальні методи в інтелектуальному аналізі даних

Публікації

Автор понад 45 наукових статей в науково-технічних журналах та матеріалах міжнародних конференцій

Ідентифікатор ORCID: 0000-0002-6767-104Х
Ідентифікатор SCOPUS: 57204945802

Міжнародні стажування, тренінги

• Міжнародне стажування за робочою програмою “INFORMATION SECURITY IN HIGH EDUCATION” у Gdansk School of Higher Education, (Ґданськ, Республіка Польща); “CERTIFICATE” про проходження стажування № 5/22  від 02.06.2022 р. (ECTS 6).

Нагороди

• Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.03.2012 р. № 369 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році” та на підставі рішень галузевих конкурсних комісій з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук НАГОРОДЖЕНО дипломом ІІІ ступеня: Борецьку Ірину Богданівну та її студента Рожака Петра Ігоровича (Технічні науки. Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудування)

Членство

• Член асоціації викладачів комп’ютерних наук Computer Science Teachers Association. Member ID 198357992020