Бекас Богдан Олексійович

bekas b o 1

Посада – старший викладач кафедри інформаційних систем та комп’ютерного моделювання

Наукові та професійні інтереси

Розроблення систем підтримки прийняття проектних рішень та експертних систем

Освіта

Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність “Математик. Викладач”.

Професійна діяльність

• інженер науково дослідного сектору Львівського лісотехнічного інституту (1985-1988)
  • інженер 1-ї категорії науково дослідного сектору Львівського лісотехнічного інституту (1988-1991)
  • ведучий інженер-програміст відділ САПР і ДМ при обчислювальному центрі Львівського лісотехнічного інституту (1991-1994)
  • інженер-програміст 1-ї категорії кафедри обчислювальної техніки і МТП Українського державного лісотехнічного університету (1994-2002)
  • асистент кафедри обчислювальної техніки і МТП Українського державного лісотехнічного університету (2002-2005)
  • старший викладач кафедри обчислювальної техніки і МТП Українського державного лісотехнічного університету (2005-2014)
  • старший викладач кафедри інформаційних технологій Національного лісотехнічного університету України (2014-2022)
  • старший викладач кафедри інформаційних систем та комп’ютерного моделювання Національного лісотехнічного університету України (2022-до тепер)

Навчальні дисципліни

• Інформатика та системологія
  • Обчислювальна математика і програмування
  • Комп'ютерні мережі
  • Обчислювальна техніка і програмування
  • Лектор курсів підвищення кваліфікації НПП НЛТУ України “Технології дистанційного навчання”

Публікації

Автор понад 20 наукових статей в науково-технічних журналах, матеріалах конференцій та навчального посібника.

Google Scholar ID: z-_koDsAAAAJ

Членство

• Член асоціації викладачів комп’ютерних наук Computer Science Teachers Association. Member ID 983457935
Last modified on Четвер, 29 лютого 2024 12:18