РОЗКЛАД  навчальних занять для аспірантів  1 курс спец.  051 – Економіка – 2 семестр

РОЗКЛАД  навчальних занять для аспірантів  1 курс спец.  122 – Комп’ютерні науки – 2 семестр

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 133 – Галузеве машинобудування – 2 семестр

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 183 – Технології захисту навколишнього середовища – 2 семестр

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 187 – Деревообробні та меблеві технології – 2 семестр

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 205 – Лісове госодарство – 2 семестр

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 206 – Садово-паркове господарство – 2 семестр

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 281 – Публічне управління та адміністрування – 2 семестр

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 2 курс  2023-2024 навчальний рік – 2 семестр

РОЗКЛАД  навчальних занять для аспірантів  1 курс спец.  051 – Економіка

РОЗКЛАД  навчальних занять для аспірантів  1 курс спец.  122 – Комп’ютерні науки

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 133 – Галузеве машинобудування

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 183 – Технології захисту навколишнього середовища

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 187 – Деревообробні та меблеві технології

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 205 – Лісове госодарство

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 206 – Садово-паркове господарство

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 1 курс спец. 281 – Публічне управління та адміністрування

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів 2 курс  2023-2024 навчальний рік

РОЗКЛАД навчальних занять для аспірантів заочної форми навчання 1 курс спец. 281 – Публічне управління та адміністрування

Р О З К Л А Д

ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ДО АСПІРАНТУРИ /в 2023 році/

Спеціальність 

Дата,
година

Місце проведення іспиту

051 -  Економіка

30 серпня
11.30 год

Кафедра екологічної економіки та бізнесу

122 -  Комп΄ютерні науки

1 вересня
11.00 год

Кафедра інформаційних технологій

133 -  Галузеве машинобудування

30 серпня
14.00 год

Кафедра технологічних машин і технічного сервісу

183 -  Технології захисту навколишнього середовища

31 серпня
09.00 год

Кафедра технології захисту навколишнього середовища та БЖД

  187 -  Деревообробні та меблеві технології

30 серпня 
10.30 год

Кафедра технологій лісопиляння, столярних і дерев΄яних будівельних виробів

205 - Лісове господарство

30 серпня 
10.00 год

Кафедра лісівництва

206 - Садово-паркове господарство

1 вересня
12.00 год

Кафедра ЛА, СПГ та урбоекології

281 - Публічне управління та адміністрування

30 серпня 
11.00 год

Кафедра публічного управління

та адміністрування

 

 

 

 Іноземні мови

4, 5 вересня  10.00 год

Кафедра іноземних мов

 Філософія

6, 7 вересня  10.00 год

Кафедра філософії

 

Прізвище, ім΄я по-батькові

Спеціальність

1

Жмурко Назар Ігорович

051- Економіка

2

Паславський Юрій Михайлович

122 - Комп’ютерні науки

3

Барабаш Богдан Зіновійович

133 – Галузеве машинобудування

4

Бляшинець Юрій Іванович

133 – Галузеве машинобудування

5

Радяк Іван Васильович

133 – Галузеве машинобудування

6

Шалапай Вадим Володимрович

133 – Галузеве машинобудування

7

Бірук Володимир Сергійович

187 - Деревообробні та меблеві технології

8

Кіндзера Адріан Романович

187 - Деревообробні та меблеві технології

9

Курка Роман Романович

187 - Деревообробні та меблеві технології

Список осіб рекомендованих до зарахування на навчання в аспірантурі на денну форму навчання за державним замовленням таких осіб:

 

Прізвище, ім΄я по-батькові

Спеціальність

1

Жмурко Назар Ігорович

051- Економіка

2

Паславський Юрій Михайлович

122 - Комп’ютерні науки

3

Барабаш Богдан Зіновійович

133 – Галузеве машинобудування

4

Бляшинець Юрій Іванович

133 – Галузеве машинобудування

5

Радяк Іван Васильович

133 – Галузеве машинобудування

6

Шалапай Вадим Володимрович

133 – Галузеве машинобудування

7

Бірук Володимир Сергійович

187 - Деревообробні та меблеві технології

8

Кіндзера Адріан Романович

187 - Деревообробні та меблеві технології

9

Курка Роман Романович

187 - Деревообробні та меблеві технології

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper