Другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

konkurs zed21-22 квітня 2021 року в Держаному університеті «Одеська політехніка» відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» у вигляді підсумкової науково-практичної конференції у форматі онлайн-відеозв’язку.

В цілому участь у ІІ турі Конкурсу взяли 66 студентів з 29 закладів вищої освіти України, які представили 53 роботи. Рецензування робіт здійснювалось компетентним журі з провідних науковців в сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, в т.ч. 12 професорів та шести доцентів. До роботи журі також була запрошена доцент кафедри менеджменту зовнішньо-економічної діяльності НЛТУ України Максимець О.В.

Галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу за спеціалізацією  «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» підвела підсумки рецензування наукових робіт представлених у 2020/2021 навчальному році. До участі у підсумковій конференції були запрошені представити 16 наукових робіт студенти провідних навчальних закладів України, зокрема Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, Національного університету "Львівська політехніка", Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "ХАІ", Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Дніпровського національного університету ім. Screenshot 1Олеся Гончара, Київського національного університету технологій та дизайну, Донецького державного університету управління, Одеського національного політехнічного університету, Сумського державного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Львівського національного аграрного університету, Національного лісотехнічного університету України, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавської державної аграрної академії.

На підсумковій конференції з науковою доповіддю «Перспективи впровадження ощадного виробництва експортної продукції (за матеріалами ДП “Володимир-Волинське ЛМГ”) виступив випускник бакалаврського рівня кафедри менеджменту ЗЕД студент групи ЕКО-51м Владислав Ковальський (науковий керівник завідувач кафедри менеджменту ЗЕД, доц. Матвеєв М.Е.).

Випускник кафедри менеджменту ЗЕД НЛТУ України Владислав Ковальський за результатами рецензування та доповіді на підсумковій конференції набрав у підсумку 186 балів отримав диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо студента та наукового керівника з успіхом!

Завідувач кафедри менеджменту ЗЕД, доц. Матвеєв М.Е.

Last modified on Вівторок, 27 квітня 2021 11:33