Вакцинування працівників освіти

vakcine21Оголошення!

Для працівників університету, які виявили бажання вакцинуватися від коронавірусної інфекції COVID-19, з’явилась така можливість з 12.04.2021 року.

Вакцинація проводиться в поліклініці за адресою:

м. Львів, вул. Чупринки, 61, каб. 5  (у будні дні з 10-00 до 13-30 год.).

Враховуючи можливості та ресурси держави (для університету виділена квота вакцинації - 20 осіб на день), прийнято рішення про розподіл цієї квоти наступним чином:

• для співробітників кожного навчально-наукового інституту (в т.ч. підпорядкованих кафедр) виділено ліміт - 4 особи на день;
  • для всіх інших працівників університету - 4 особи на день.

Для запису з обранням конкретної дати і часу вакцинації бажаючим із списку, складеного в університеті згідно з інформацією  структурних підрозділів станом на 31.03.2021 року та поданого в заклади охорони здоров’я, потрібно звернутися згідно зазначеної вище підлеглості безпосередньо до дирекції свого інституту, або у відділ охорони праці до Петрилко Надії Андріївни (тел. 258-42-86; моб. 098 978 27 04).

У пункт вакцинації слід прибути в обраний день та час з паспортом та копією ідентифікаційного коду, з дотриманням протиепідемічних заходів та попередньо, за потреби, проконсультувавшись щодо свого стану здоров’я з цього приводу із сімейним лікарем.

Хто з якихось причин не потрапив до існуючого (станом на 31.03.2021 р.) списку бажаючих вакцинуватися, просимо звернутися за підлеглістю до своїх керівників для формування додаткового списку.

Просимо відповідально віднестися до цієї важливої кампанії із запобігання поширенню пандемії, оскільки ризики захворіти на страшну недугу значно вищі від гіпотетично можливих і переважно передбачуваних дрібних реагувань організму на вакцинацію.

Бережіть себе та близьких!

Адміністрація НЛТУ України

Last modified on П'ятниця, 09 квітня 2021 12:02