Троє працівників НЛТУ України стали лауреатами обласної премії для працівників наукових установ та закладів освіти у 2020 році

loda.jpgВітаємо лісотехніків - лауреатів обласної премії!

Днями голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький підписав розпорядження «Про призначення обласних премій для працівників наукових установ та закладів вищої освіти у 2020 році», згідно з яким присуджено обласні премії працівникам наукових установ та закладів вищої освіти Львівщини.

Серед лауреатів троє працівників Національного лісотехнічного університету України:

• Бехта Павло Антонович - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технологій деревинних композиційних матеріалів целюлози та паперу.

• Груник Наталія Ігорівна - молодший науковий співробітник науково-дослідної частини, інженер кафедри лісівництва

• Яркун Володимир Ігорович - старший викладач кафедри інформаційних технологій, керівник Центру веб-комунікацій.

Як повідомляє Департамент освіти і науки та Прес-служба ОДА - серед лауреатів - викладачі, доктори наук, аспіранти та асистенти кафедр вищих навчальних закладів та наукових установ Львова.

«Нагорода створена з метою сприяння подальшого розвитку науки, утвердження високого авторитету науковців Львівщини в Україні та підтримки й стимулювання проведення наукових досліджень. Департамент освіти щиро вітає лауреатів та бажає їм подальших здобутків у науці», - зазначив директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

Церемонія нагородження відбудеться 16 листопада 2020 року у Львівському Будинку вчених.

Щиро вітаємо лауреатів обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти
і бажаємо їм подальших успіхів та наукових здобутків!

Last modified on Середа, 11 листопада 2020 14:19