Благодійна акція студентів, викладачів і співробітників НЛТУ України до Дня Святого Миколая

IMG 94bea0579001734d7d0d4639e8e2cfc1 VНапередодні дня Святого Миколая,  17 грудня, відбулося уже традиційне для лісотехніків відвідання дитячого відділення Львівської обласної державної клінічної психіатричної лікарні. Разом зі Святим Миколаєм в акції взяли участь представники кафедри соціології та культурології,  кафедри філософії та психології,   кафедри технології матеріалів і машинобудування, співробітники навчальної частини.

До проведення благодійної акції долучились студенти груп ЛГ-11 та СПГ-11,  студенти-дизайнери ІІ курсу, студенти І курсу ІЕЕМ, студенти групи АК-21 і Д-41. Студентки групи ОА-11 Наталя Слюсарчук та Наталя Іванів  взяли участь в імпровізованій святковій виставі для особливих  вихованців дитячого відділення… IMG eaff7e53fab6df3eb1c347b0d85c2252 VДітки   розповідали віршики, колядували, відгадували загадки і отримали від Святого Миколая чимало подарунків: солодощі,  розвиваючі ігри, книги, канцелярське приладдя, іграшки… Емоції переповнювали не лише діток, але й тих, хто їх відвідав, і навіть самого Святого Миколая, у ролі якого виступив студент групи МЗЕД Ігор Мазуркевич.

Від імені діток, співробітників дитячого відділення та організаторів і учасників дійства щиро дякуємо всім, хто долучився до акції!!!

Норми чинного законодавства не дають змоги розмістити на сайті фотографії маленьких пацієнтів дитячого відділення, але радість, що світилась в їхніх очах, була щирою і непідробною!!!

Закликаємо всіх небайдужих і в подальшому продовжити хорошу традицію відвідувати цих особливих дітей, допомагати їм, спілкуватись з ними,  і не лише у свята…

Last modified on Субота, 21 грудня 2019 13:32