На війні загинув наш студент

МК

Максим КОЛЬЦОВ

23-річний військовий

родом із села Хорів Рівненського району

студент ННІ ЛСПГ, заочно здобував ступінь бакалавра за освітньо-професійною програмою «Мисливське господарство»

З 24 лютого 2022 року солдат Максим КОЛЬЦОВ у складі 80-тої окремої десантно-штурмової Галицької бригади брав участь у відбитті російського вторгнення в Україну. Воював під Києвом, потім у боях на Слобожанщині, а також під Бахмутом.

Макс1

Указом Президента України 24 серпня 2023 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

4 червня 2024 року, під час виконання бойового завдання на Донеччині, загинув.

Більше 100 тисяч мисливців зі зброєю в руках чинили опір агресору, та продовжують боронити рідну землю у лавах Збройних сил України. Понад 2,5 тисячі мисливців, які стали на захист України 24 лютого 2022 року, загинули.

Приносимо щирі співчуття рідним та близьким полеглого бійця. Нехай душа загиблого Героя України знайде вічний спокій…

Вічна шана Герою!