Молодіжна рада при ЛОДА та НЛТУ України – партнери

З метою створення та втілення спільних студентських проєктів та заходів ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський та голова Молодіжної ради при Львівській обласній державній адміністрації Богдан Таратула підписали меморандум про співробітництво.

IMG 1185

Для досягненння цілей меморандуму передбачається:

• сприяння створенню нових ініціативних молодіжних програм;
  • проведення конкурсів зі стажування та працевлаштування кращих студентів НЛТУ України в органах виконавчої влади;
  • обмін інформацією у сфері наукової, освітньої діяльності, проектів і програм;
  • проведення спільних комунікативних заходів (круглі столи, семінари, тренінги, майстер класи, конференції тощо);
  • підготовка науково-практичних пропозицій для використання у законотворчих та нормотворчих процесах.

IMG 1079

Під час підписання договору було погоджено основні напрями консолідації. Керівники дійшли згоди, що спільна діяльність сприятиме у формуванні інноваційного людського капіталу. Завершилася зустріч взаємними сподіваннями на плідну співпрацю та успішну реалізацію усього запланованого.

IMG 1144

Натхненні новими ідеями, працюємо для реалізації ідей молоді!

LOGO Vk

Last modified on Вівторок, 07 травня 2024 12:11