Подяка за збір коштів

Висловлюємо подяку студентам, випускникам, колегам та друзям кафедри дизайну, студентській раді університету, дирекції ННІ деревообробних технологій і дизайну, та адміністрації НЛТУ України за збір коштів на забезпечення потреб військової частини, де служить наш викладач – доцент кафедри, старший лейтенант Ростислав Купчик.

podyaka

Збір закінчено у сумі 87 798.48 грн. Ціль, на яку збирали кошти змінилася, – війна робить свої корективи. На ці кошти було придбано:

• генератор інверторний – 2 шт. (1.9/2.0 КВт);
  • генератор бензиновий – 2 шт. (2.6/2.8 КВт);
  • ремонт машини – 5000 грн. ( 61900);
  • MAVIC 3 – 1 шт.

Подяка нашим випускникам-колегам: Марті Кравець, яка своїм збором оплатила 1\4 вартості “пташки”; Володимиру Каралюсу та Валерію Сулковському, які власноруч зібрали, перевірили та подарували 3 дрони FPV.

Загалом відправили в частину необхідних подарунків на суму 140 258 грн. Дякуємо хто долучився! Війна триває... Готуємо наступний збір. Переможемо разом! Слава Збройним силам України!!!

З повагою – Зіновій Макар від імені Ростислава Купчика та його побратимів