Відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту НЛТУ України

S1830014

15 листопада відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту НЛТУ України, тематична спрямованість – “Організація роботи керівного складу, штабу ЦЗ університету при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з  повідомленням про замінування з виявленням у приміщенні Університету предмету, що має ознаки вибухового пристрою”. Керівник навчання – перший проректор, перший заступник начальника ЦЗ – голова комісії з питань надзвичайних ситуацій університету, проф. Олександр Сушинський.

Під час заняття відпрацьовувались організація і здійснення заходів з локалізації та ліквідації “загрози вибуху знайденого предмету з ознаками вибухового пристрою” із залученням необхідних сил та засобів, було запрошено фахівців, зокрема: заступника начальника відділу ЦЗ  Львівського  територіального  управління з питань запобігання НС та ЦЗ населення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Тараса Бурого та начальницю відділу Державного реєстру виборців Франківської районної адміністрації Львівської міської ради Ірину Копильчак. У роботі СОТ також взяли участь та виступили: майстер виробничого навчання Навчально-методичного Центру ЦЗ та БЖД у Львівській області Ігор Авдєєв та провідний спеціаліст Управління з питань НС, ЦЗ населення та територіальної оборони Львівської міської ради – Віталій Орліковський.

Начальник штабу цивільного захисту, Степан Соловей