“Вогонь” в очах студентів: початок співпраці із Häfele – світовим гігантом у галузі меблевої фурнітури

31 жовтня на кафедрі ТМВД відбулися лекція та практичні заняття, які провели представники компанії “Häfele Ukraine” зі студентами спеціальності 187 “Деревообробні та меблеві технології” в рамках дисципліни “Технологія меблевих виробів”. Представники компанії відгукнулись на запрошення професора Ореста Кійка та провели продуктивні і цікаві заняття щодо знайомства студентів-технологів із сучасною меблевою фурнітурою.

image019 11 2

Після вступного слова лектора проф. Ореста Кійка, розмову продовжив керівник відділу продажів компанії “Häfele Ukraine” Максим Чайка. Як справжній менеджер і фахівець своєї справи, свій виступ пан Максим розпочав за класичними канонами проведення презентації – із питання до аудиторії: “Як багато ви знаєте про компанію Häfele”. Адже, й справді, цей світовий “гігант” в галузі меблевої індустрії добре відомий в цілому світі, що дане питання до аудиторії було поставлене абсолютно доречно та влучно.

 image019 11 3

Трішки історії. Компанія “Häfele Ukraine” – дочірня компанія з продажу продукції німецького концерну Häfele, який спеціалізується на виготовленні меблевої та столярної фурнітури. Основне гасло компанії – “Максимальна цінність простору” повністю відповідає спрямованості їх діяльності на облаштування інтер’єрів. Такий підхід є актуальним в сучасному світі в умовах постійної зростаючої урбанізації. Для світової спільноти, компанія Häfele – це “must have” у сфері меблевого бізнесу.

image019 11 4

Лекційне заняття продовжили інші фахівці даної компанії Роман Терно та Сергій Бочаров – категорійні менеджери, які повною мірою представили та розкрили можливості широкого асортименту продукції, починаючи від меблевих ручок, кріпильної фурнітури, систем завіс, піднімальних механізмів та закінчуючи дороговартісними висувними системами різного функціонального призначення, які здатні задовільнити вимоги найвибагливіших клієнтів у найкоротші терміни. За словами Романа та Сергія, у спільноті меблевиків навіть зародився жарт: “якщо не можеш знайти якоїсь фурнітури, то звернися до Häfele – там є усе необхідне”.

image019 11 5

Далі, слово надали ще одному представнику компанії Häfele, випускнику кафедри дизайну НЛТУ України Тарасу Патику, який після 11 років професійної діяльності, вже як представник бізнесу, поділився зі студентами своєю історією, знаннями та досвітом. У своїй презентації Тарас зробив акцент на необхідності застосування світла (компанія Häfele пропонує великий асортимент систем освітлення), як нового виміру в інтер’єрі меблів, яке значно збагачує зовнішній вигляд виробу, задає настрій і тон у приміщенні. Пан Тарас також зауважив, що в сучасному світі високо цінуються фахівці, які орієнтуються в багатьох як технологічних, так і дизайнерських процесах та закликав молодь наполегливо вчитися і завжди самоудосконалюватися.

image019 11 6

У другій частині заняття студентам дали змогу удосконалити свої вміння у встановленні та демонтажі меблевої фурнітури із застосуванням  спеціальних пристосувань (кондукторів) для свердління отворів в деталях під різні типи з’єднань. Окрім знайомства з  будовою та правилами встановленням меблевих стяжок, шкантів та іншої кріпильної фурнітури, студенти дізналися багато цікавої інформації, зокрема про те, що відомі широкому загалу стяжки “Minifix” та “Confirmat” є авторськими розробками саме німецької фірми Häfele.

image019 11 7

image019 11 8

Протягом усієї зустрічі, було добре помітно як у студентів горіли очі. Вони з цікавістю слухали доповіді лекторів, задавали питання, брали активну участь у обговоренні дискусійних питань та у практичній частині. Окремі наполегливі представники студентства навіть цікавилися можливостями працевлаштування та перспективами кар’єрного зростання саме у компанії Häfele.

image019 11 9image019 11 10 

На завершення заняття завідувач кафедри ТМВД Орест Кійко разом зі спільнотою студентів-технологів щиро дякували гостям за цікавий перфоманс та проведений майстер-клас. Представники компанії “Häfele Ukraine”, своєю чергою, запросили талановиту молодь на екскурсію до свого підприємства.  Також  компанія надала кафедрі ТМВД більше 40 зразків-макетів фурнітури, набори пристосувань для формування отворів під фурнітуру, діючі макети світлодіодного обладнання та каталоги з продукцією компанії Häfele. Надані зразки, фурнітура та обладнання будуть використовуватись для проведення практичних  та лабораторних занять з технології меблевих виробів.

image019 11 1

Співпраця  між кафедрою ТМВД та  компанією “Häfele Ukraine” обіцяє бути плідною та взаємовигідною – існує домовленість щодо облаштування шоу-рум кухні з фурнітурою Häfele на кафедрі ТМВД.

Підсумок – усі з надією дивляться в майбутнє в очікуванні нових зустрічей та отриманні взаємної вигоди від подальшої співпраці.

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper