Започатковано співробітництво з Львівським інститутом менеджменту

27 червня 2023 року ректор Національного лісотехнічного університету України Володимир Загорський та виконувач обов’язків ректора Львівського інституту менеджменту Василь Миронюк уклали договір про партнерство та співробітництво.

IMG 0830

Підписанню договору передували неодноразові робочі зустрічі щодо визначення основних напрямів співробітництва, які відбувалися за ініціативи проректора з навчальної та наукової роботи Львівського інституту менеджменту Миколи Фурси. Відповідно до укладеного документу передбачається співпраця у напрямах:

• організація спільних освітніх заходів, таких як: семінари, тренінги, майстер-класи;
  • участь науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти у спільних науково-дослідницьких роботах;
  • сприяння в організації і проведенні практики здобувачів вищої освіти;
  • організація та проведення стажувань науково-педагогічних працівників;
  • надання приміщення (на договірних засадах) для покращення навчального процесу, проведення навчальних заходів, прес-конференцій, презентацій тощо;
  • надання взаємоузгодженої кількості місць в гуртожитках для поселення на загальних засадах здобувачів вищої освіти;
  • залучення до складу державних екзаменаційних комісій представників обох закладів вищої освіти.

IMG 0817IMG 0805

Ідейні напрацювання, які неодноразово обговорювалися керівниками установ, скріплено підписанням офіційного документу, а отже, спільні зусилля сприятимуть реалізації перспективних проєктів.

Last modified on Вівторок, 27 червня 2023 15:04