Звернення ректора університету до колективу

zahorskyyШановна університетська спільното!

Російська Федерація розпочала війну проти України, здійснивши повномасштабне вторгнення на нашу територію. Атакам піддалися інфраструктурні об’єкти, а також житлові будівлі на всій території нашої країни.

Президентом підписано указ від 24.02.2022 року № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”.

Збройні сили України дають гідну відсіч ворогові. Весь український народ мобілізувався і чинить відчайдушний спротив російському агресору.

Весь світ виступив на підтримку Україну в її прагненні захистити свою незалежність і територіальну цілісність.

В цей надзвичайно відповідальний час перед колективом університету стоїть завдання організовано та відповідально діяти, консолідувати свої зусилля та дотримуватися порядку. Закликаю кожного з Вас стежити за офіційними інформаційними каналами та інформацією на сайті університету.

Щодо роботи університету в цей час:

1) В університеті в цілодобовому режимі працює штаб для оперативного управління університетом в умовах воєнного стану.

2) Безперебійно працюють структурні підрозділи, які забезпечують життєдіяльність університету.

3) Освітній процес продовжується відповідно до навчальних планів та розкладу занять у дистанційному режимі. Ректоратом університету буде прийнято рішення відносно рекомендації Міністерства освіти і науки щодо припинення освітнього процесу в усіх закладах освіти та оголошення канікул на два тижні.

4) Вхід у навчальні корпуси університету для працівників – лише за службовими посвідченнями.

Ми віримо у перемогу Української армії, Українського народу в протистоянні з російським агресором. Ми – на своїй землі, захищаємо свою рідну землю. За нами – правда, а відтак – ПЕРЕМОГА!

Бережіть себе та близьких!

Слава Україні!

Ректор                                                                         Володимир ЗАГОРСЬКИЙ