Відбулися Загальні збори Спілки ректорів України

1577740849    29 липня 2021 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулися Загальні збори Громадської організації “Спілка ректорів вищих навчальних закладів України” (далі – Спілка ректорів).

У Загальних зборах взяли участь члени Спілки ректорів України, перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим, заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко, голова підкомітету Комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

В роботі Загальних зборів Спілки ректорів взяв участь ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський.

До порядку денного засідання були внесені такі основні питання: зміни до Статуту ГО “Спілка ректорів України”; формування органів управління Спілки (новий склад Президії, Ревізійної комісії, Дирекції), затвердження Положення про Дирекцію Спілки тощо.

Президент Спілки ректорів Петро Куліков ознайомив присутніх з пріоритетними напрямками роботи Спілки, зупинився на питанні внесення змін до її Статуту та вніс пропозиції щодо персонального складу Президії та Ревізійної комісії Спілки ректорів.

В обговорені нового складу Президії взяли участь: Михайло Згуровський, ректор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”; Василь Кремень, президент Національної академії педагогічних наук України; Станіслав Ніколаєнко, ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України; Віктор Андрущенко, ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

За результатами голосування, враховуючи пропозиції членів Спілки ректорів, було обрано новий склад Президії, заступників голови Спілки ректорів, Ревізійну комісію та сформовано Секретаріат Спілка ректорів.

До нового складу Президії Спілки ректорів України обрано ректора нашого університету, професора Володимира Загорського.

Розглянуті на Загальних зборах питання, покликані оптимізувати та активізувати роботу Громадської організації “Спілка ректорів закладів вищої освіти України” в інтересах вищої школи.

Last modified on Субота, 31 липня 2021 14:34