До уваги магістрів, аспірантів, науково-педагогічних та адміністративних працівників НЛТУ України

 

log KU
erasmus
log NLTU

 

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги магістрів, аспірантів, науково-педагогічних  та адміністративних працівників НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і
Університет Кастамону (Туреччина)
оголошують конкурс
на здобуття стипендій для стажування та навчання
в Університеті Кастамону за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1)

(http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття:

 • 4 стипендії для стажування працівників (staff mobility for training), тривалість – п’ять днів кожна;
 • 1 стипендія для навчання здобувачів вищої освіти (магістрів, аспірантів) тривалістю п’ять місяців.

Галузі знань (згідно з ISCED-2013):

 • 0821 – Forestry.
 • 0413 – Management and Administration.
 • 0311– Economics.

 

Мови – англійська.

Період реалізації мобільності – до 30.07.2024 р.

Бажаний період реалізації мобільності студентів/аспірантів – осінній семестр 2023-2024 н.р., працівників – вересень-листопад 2023 р.

Примітка: Зверніть, будь ласка, увагу, що з огляду на воєнний стан в Україні є обмеження щодо виїзду чоловіків віком від 18 до 60 років. Категорії військовозобов’язаних громадян, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, визначені Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Для перетину державного кордону для вказаних категорій військовозобов’язаних громадян потрібна довідка про відстрочку від мобілізації, видана військкоматом. Відповідно до вимог Закону України «Про прикордонний контроль», повноваження щодо надання особам, у тому числі й громадянам України призивного віку, дозволу на перетинання державного кордону України надані уповноваженим посадовим особам, які здійснюють прикордонний контроль у пунктах пропуску через державний кордон України.

 

Фінансові умови:

 • стипендія для працівників – 140 євро/день;
 • стипендія для студентів – 800 євро/місяць;
 • витрати на проїзд – 275 євро.

УМОВИ  УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ:

 • до участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2023 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Економіка», «Менеджмент», та аспіранти 1 року навчання за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Економіка».

Для формування угоди про навчання необхідно скористатись переліком курсів з приймаючого університету.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ/АСПІРАНТІВ:

 1. Копія чинного закордонного паспорта.
 2. Аплікаційна форма з фото (у додатку).
 3. Довідка з місця навчання англійською мовою (Certificate of enrollment). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 3 Положення про мобільність).
 4. Довідка про успішність навчання (Transcript of Records). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 4 Положення):
 • для студентів ІЕЕМ (проф. Соловій І.П. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
 • для студентів ІЛСПГ (доц. Гаврилюк С.А. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
 • для студентів ІМАКІТ– (доц. Удовицький О.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , дирекція ІМАКІТ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
 • для студентів ІДКТД (дирекція ІДКТД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
 1. Сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння англійською мовою або довідка, видана кафедрою іноземних мов НЛТУ України. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

Для здачі іспиту і отримання довідки Language Assessment Sheet необхідно до 03 липня 2023 р. зареєструватись на кафедрі іноземних мов шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища, імʼя по-батькові. Іспит відбудеться дистанційно 04 липня 2023 р. о 11.00 год. на кафедрі іноземних мов.

 1. Проект Угоди про навчання, який містить перелік обраних курсів у приймаючому університеті та інформацію про їх можливе перезарахування в НЛТУ України. При складанні Угоди про навчання консультуватись з координаторами мобільності в ННІ.

 

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАЦІВНИКІВ:

Мета мобільності:

 • стажування, розроблення дисципліни англійською мовою для викладання в НЛТУ України, професійний розвиток в галузі методики викладання і досліджень.
 • для адміністративних працівників: ознайомлення з професійною діяльністю, пов’язаною з виконанням посадових обов’язків в НЛТУ України.

Вимоги:

 • викладачі, які проходитимуть стажування англійськоюмовою: обовʼязкове розроблення дисципліни для викладання англійською мовою в НЛТУ України;
 • адміністративні працівники, які проходитимуть стажування англійською мовою: впровадження результатів стажування в НЛТУ України;
 • володіння мовою стажування на рівні не нижчому ніж В1 згідно з Common European Framework of Reference for Languages (CEFR) http://europass.cedefop.europa.eu/en/resources/european-language-levels-cefr;
 • умовою допуску до участі у конкурсному відборі на здобуття стипендії для стажування науково-педагогічних працівників, у яких сумарний обсяг мобільності зі стажування складає понад 50 календарних днів, є наявність розробленого ними рукопису конспекту лекцій англійською мовою з відповідної дисципліни, затвердженого Науково-методичною радою університету (рішення Науково-методичної ради від 14 листопада 2019 р.).

  Зобов’язання працівника після повернення зі стажування:

 • прозвітувати про стажування на засіданні кафедри/Вченої ради ННІ/університету (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
 • стислий звіт про стажування за програмою Еразмус+ опублікувати на сайті НЛТУ України;
 • виконувати відповідне навантаження з англомовної дисципліни в НЛТУ України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ:

 1. Curriculum Vitae ‒ біографічна довідка мовою стажування (у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions) з списком основних публікацій.
 2. Проект Угоди мобільності (див. Додатки) з відображенням пропонованої програми стажування та їх відповідності пріоритетам і завданням, передбачених «Стратегією інтернаціоналізації Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” на період до 2026 року”.
 3. Сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння англійською мовою або довідка, видана кафедрою іноземних мов НЛТУ України. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

Для здачі іспиту і отримання довідки Language Assessment Sheet необхідно до 03 липня 2023 р. зареєструватись на кафедрі іноземних мов шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища, імʼя по-батькові. Іспит відбудеться дистанційно 04 липня 2023 р. о 11.00 год. на кафедрі іноземних мов.

 1. Копія закордонного паспорту.
 2. Мотиваційний лист мовою стажування.
 3. Лист підтримки (українською мовою) для викладачів, що подають заявку на стажування в рамках проектів мобільності Еразмус+ вперше – від завідувача кафедри, з відображенням у тексті листа погодження включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри.

Лист підтримки для викладачів, які уже проходили стажування в рамках проектів мобільності Еразмус+ – від завідувача кафедри, з відображенням у тексті листа результатів попереднього стажування та їх впровадження на кафедрі/у ННІ, потреби проходження нового стажування та очікуваних результатів.

Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Назва файлу:

Name Surname 380ххххххххх

(імʼя, прізвище згідно з закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа:

Name Surname 380ххххххххх

Термін подання документів в електронній формі – до 21 липня 2023 р.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

 1. Засідання конкурсної комісії НЛТУ України з розгляду поданих документів. Складання протоколу засідання із загальним рейтингом всіх претендентів.
 2. Подання протоколу засідання, номінаційних листів і документів претендентів на розгляд до Університету Кастамону.
 3. Прийняття рішення приймаючим університетом.
 4. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України та інформування учасників конкурсу.
 5. Погодження програми мобільності та підписання тристоронньої угоди (див. «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України»).
 6. Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

Конкурсна комісія НЛТУ України складає загальний рейтинг і номінує студентів/аспірантів на основі таких критеріїв:

 

Критерії

Бали

Рівень академічної успішності

Вага - 50% (бал ставиться за 100-бальною шкалою)

Рівень володіння іноземною мовою

Вага - 50% (бал ставиться за 100-бальною шкалою)

Студенти з особливими освітніми потребами

+10

Студенти з попереднім досвідом навчання за програмою мобільності закордоном

-10

Студенти з попереднім досвідом навчання за програмою мобільності в Україні

-10

Відмова від участі в мобільності без своєчасного повідомлення про відмову у попередніх університетських проектах мобільності

-10

Для студентів, відібраних для мобільності: Не відвідування зустрічей/тренінгів щодо мобільностей, організованих університетом, без причини (застосовується, якщо студент повторно подає заявку на Erasmus).

-5

 

Конкурсна комісія НЛТУ України складає загальний рейтинг і номінує працівників на основі таких критеріїв:

 • Відповідність запропонованої угоди мобільності пріоритетам і завданням, передбачених «Стратегією інтернаціоналізації Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України” на період до 2026 року».
 • Рівень кваліфікації науково-педагогічного/адміністративного працівника.

Додаткові критерії

Бали

Вперше подана заявка працівником на реалізацію мобільності

 +15

Участь у написанні проектної пропозиції

 +20

Координатор Еразмус+ на рівні ННІ

 +5

Інституційний координатор у відділі міжнародних зв’язків

 +5

Адміністративний працівник

 +10

Працівник з особливими потребами

 +15

Досвід мобільності з країнами-партнерами в поточному або попередньому навчальному році

 -15

Досвід мобільності з країнами-партнерами два або більше років тому

 -10

Відмова від участі в мобільності без своєчасного повідомлення про відмову у попередніх університетських проектах мобільності

 -20

Попередній досвід  за програмою мобільності в Україні

 -10

 

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Василишин Христина Романівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  з копією листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додатки:

 1. Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”.
 2. Угода про мобільність (з метою стажування).
 3. Угода про навчання.
 4. Аплікаційна форма (для студентів).

Відділ міжнародних зв’язків

Last modified on Четвер, 29 червня 2023 13:31

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper