Участь студента НЛТУ України у Молодіжному Таборі Балтійського Регіону за Програмою Балтійського Університету

IMG 20190901 WA0006Взявши участь у Міжнародній Студентській Конференції в Естонії, я вирішив прикласти максимум зусиль для того, щоб потрапити на подібну подію знову.

Цього разу мені пощастило ввійти в делегацію Програми Балтійського Університету на Молодіжний Табір Балтійського Регіону і 10 Щорічний Форум Стратегії ЄС щодо Балтійського Регіону (07-13 червня 2019 р.).

Молодіжний Табір зібрав понад 100 студентів з Фінляндії, Швеції, Норвегії, Німеччини, України, Данії, Росії, Литви, Латвії, Білорусі у відпочинковому комплексі прямо на березі Балтійського моря. Напротязі кількох днів невеличкий готель на околицях Гданська гудів обговоренням сталого розвитку, циркулярної економіки та новітніх економічних і політичних стратегій. Суть проекту полягала в тому, щоб висвітлити погляди молоді на сучасну ситуацію в регіоні і донести їх до представників влади. Паралельно також проводилися воркшопи, семінари і лекції. Спочатку всі учасники мали можливість запропонувати ідеї для опрацювання і подальшого представлення вкінці. Коли хтось підтримував і приєднувався - формувалася група на чолі з автором пропозиції. Теми стосувалися дошкільної, середньої і вищої освіти, молодіжних ініціатив, Балтійського моря і лісового сектору. У завершальний день кожна ідея була представлена перед запрошеними політиками з різних країн. Студенти мали змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками влади, почути їхні відгуки і погляди стосовно піднятих питань.IMG 20190901 WA0005

На наступні кілька днів ми переїхали ближче до центру міста для участі в Форумі Стратегії ЄС, який проходив у приміщенні Польської Балтійської Філармонії ім. Шопена. Ця велика політична подія зібрала політиків, представників бізнесу і освіти з різних країн Європи для підсумування результатів запровадження цілей сталого розвитку, обговорення нових перспектив та покращення стратегії щодо Балтійського Регіону. 

Вдруге реальність значно перевищила мої очікування. Робота в мультидисциплінарних і міжнародних командах, які були створені навколо спільних інтересів, принесла незамінний досвід. Покинув я Гданськ, який, до речі, не менше вразив своєю унікальністю і красою, із чудовим настроєм, десятком нових контактів і великим натхненням на майбутнє.

Юрій Бичук

студент ННІ ДКТД

Last modified on Середа, 18 вересня 2019 10:35

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper