Гриджук Оксана Євгенівна

hryndzhuk

Посада – завідувач кафедри психології та соціально-гуманітарних  дисциплін

Науковий ступінь/Вчене звання – Доктор педагогічних наук, професор

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Наукові та професійні інтереси

• Прикладні проблеми українського мовознавства, методика викладання української мови, методика навчання іноземців української мови, українське термінознавство, технології ефективної комунікації, психологія ділового спілкування, культура особистості, етикет ділової людини, естетика.

Освіта

Філологічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка (1984 – 1989). Диплом спеціаліста. Спеціальність «Українська мова і література».

Наукові ступені, вчені звання

Науковий ступінь – доктор педагогічних наук (2018 р.), Херсонський державний університет, тема дисертації «Теоретико-методичні засади формування мовнокомунікативної компетентності майбутніх фахівців лісотехнічних спеціальностей».

Науковий ступінь – кандидат філологічних наук (2001 р.), Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, тема дисертації «Термінологічна лексика художньої різьби по дереву».

Вчене звання – професор кафедри філософії, соціології та культурології (2021 р.).

Вчене звання – доцент кафедри української та іноземних мов (2011 р.).

Професійна діяльність

• Завідувач кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін (з грудня 2023 р.).
  • Завідувач кафедри філософії, соціології та культурології (з квітня 2023 р.).
  • Професор (з 2019 р. – кафедри соціології та культурології, а з 2020 р. і до теперішнього часу – кафедри філософії, соціології та культурології Національного лісотехнічного університету України).
  • У зв’язку з реорганізацією кафедр переведена на посаду доцента кафедри соціології та культурології Національного лісотехнічного університету України (2011 – 2019).
  • Доцент кафедри української та іноземних мов Національного лісотехнічного університету України (2008 – 2011).
  • Старший викладач кафедри соціології та культурології Українського державного лісотехнічного університету (2002 - 2008).
  • Асистент кафедри основ культури, соціології та права Українського державного лісотехнічного університету (1992 – 2002).
  • Учитель української мови та літератури середньої школи № 42 м. Львова (1989 – 2002).

Навчальні дисципліни

• «Українська мова за професійним спрямуванням»,
  • «Культура особистості»,
  • «Імідж ділової людини»,
  • «Риторика»,
  • «Українська мова як іноземна»,
  • «Моделі ділової комунікації».

Експертна, наукова та інша діяльність

1. Опонування кандидатських дисертацій..

Публікації

Авторка понад 150 наукових і навчально-методичних праць, серед яких  1 монографія, 5 навчальних посібників.

Портал  НБУВ
ORCID: 0000-0003-2199-1977
Google Scholar: 1lQQBekAAAAJ

Міжнародні стажування, тренінги

1. Наукове стажування у Вищій школі міжнародних відносин і суспільної комунікації (м. Хелм, Республіка Польща, з 17.03.2020 до 25.05.2020) (сертифікат  № 349).
  2. МПК вебінар для освітян на тему «Iнтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ та Україні» (м. Люблін, Подьща, з 6 до 13 березня 2023 року) (сертифікат ESN № 12620).
  3. Сертифікат про володіння польською мовою (В2).
  4. Сертифікат про володіння англійською мовою (В2).
Last modified on П'ятниця, 29 березня 2024 09:35