Опитування серед студентів для вивчення потреб молоді Львівської області до 15 червня 2024 року

Опитування - це один із ключових елементів роботи Молодіжної ради при Львівській обласній державній адміністрації, аби почути голос молоді нашого регіону. Для ефективної роботи нашої команди ми прагнемо дізнатися більше про потреби молодих людей та працювати в цьому напрямку.

Молодіжна рада при Львівській ОДА готова допомагати, радити та спільно з вами, активною та свідомою студентською молоддю Львівщини, формувати голос молоді. Ми – майбутнє нашої області і все лежить у наших руках, разом ми здатні змінювати світ навколо нас на краще!

Запрошуємо молодь віком від 14 до 35 років, яка навчається у ваших закладах вищої освіти взяти участь в опитуванні для вивчення потреб молоді Львівської області.

Посилання на опитування (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8vAhNA7WgW34k7QpWqWmpw9KD2ZMNxC_0NztisTnPdOxLqg/viewform)