Зустрічаємо високоповажних гостей!

IMG 8938 logoIMG 8938 logo12 серпня 2022 року Національний лісотехнічний університет України з робочою поїздкою відвідав Державний секретар Міністерства оборони України Ващенко Костянтин Олександрович.

Ректор університету, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор Володимир Степанович Загорський висловив слова поваги і подякував Держсекретареві за приділений час і можливість поспілкуватися.

Окрім обговорення питань робочої зустрічі щодо безпекової ситуації перед початком навчального року, Костянтин Олександрович подякував колективу університету за надання допомоги Збройним силам України, бо в цей непростий час для перемоги важливий внесок кожного, і вручив від імені Міністра оборони України Резнікова Олексія Юрійовича державну нагороду – Відзнаку “Знак пошани” Міністерства оборони України!

Колектив університету навзаєм висловив слова вдячності за таку високу оцінку!

Разом до перемоги!

Last modified on Понеділок, 15 серпня 2022 07:05