Старт спільного навчання з Університетом сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина)

1022 березня 2023 року в нашому університеті розпочалося спільне з Університетом сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина) навчання у рамках двох навчальних курсів: «Green Project Development and Management» та «Interactive content».

Навчальний курс «Green Project Development and Management» вже вдруге спільно викладається в обох університетах. Перша цьогорічна зустріч, традиційно, проводилася у змішаному форматі. Частина учасників зібралися наживо в аудиторії №4 адміністративного корпусу НЛТУ України, інша частина - підключилася онлайн. Цього року на курс записалися 18 учасників, троє з яких є представниками Університету сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина). Після короткого знайомства, учасники мали нагоду ознайомитись із першою ознайомчою презентацію щодо структури, важливості та майбутнього використання знань і навиків, що будуть отримані у процесі викладання нового курсу. З цією презентацією виступив д.т.н, проф. Кійко Орест Антонович. Після цього слухачі розпочали своє навчання з першої лекції «PM as a Process towards Sustainability» яку провів д.е.н., проф. Соловій Ігор Павлович.

Нагадаємо, що навчальний курс «Green Project Development and Management» знайомить учасників із процесом розробки екологічних проектів і надає їм найсучасніші знання, необхідні для їх успішної реалізації. Ці знання будуть доповнені навичками, які дозволять створити пропозиції, достатньо конкурентоспроможні, щоб трансформуватися в успішні проекти та отримати належне фінансування. У цьому курсі учасники дізнаються про те, як адаптувати сучасні інструменти управління міжнародними проектами до сфери дослідницьких проектів з особливим акцентом на захист навколишнього середовища та управління природними ресурсами (особливо сталий розвиток біоекономіки, включаючи лісовий сектор і кластерну модель лісового господарства; збереження біорізноманіття та екосистемні послуги).

 

Водночас навчальний курс «Interactive content» розпочався в онлайн форматі засобами системи відеоконференцій ВigВlueВutton НЛТУ України. Цей навчальний курс викладається вперше. Його учасниками стали 22 представники академічної спільноти обох університетів, зокрема троє представників Університету сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина). Після короткого знайомства, учасники заслухали вступну лекцію доцента кафедри ІСКМ, к.е.н. Павлюк Уляни Володимирівни «Interactive videos and presentations. Introduction».

Нагадаємо, що навчальний курс «Interactive content» впроваджено для студентів та співробітників обох університетів, як додаткове технічне навчання на регулярній основі. Він дозволяє підвищити рівень інформаційно-комунікаційних компетентностей учасників шляхом поглиблення базових теоретичних знань та практичних навичок використання сервісів та програм для розробки інтерактивних презентаційних матеріалів. Потенційно такі навички можуть знадобитися студентам для представлення власних результатів досліджень, а викладачам – для використання в навчальному процесі, для удосконалення предметно-методичних і дидактичних підходів, а також для широкого кола користувачів з метою збагачення навичок створення сучасного промоційного контенту.

 

Варто зазначити, що спільне навчання за вказаними курсами відбувається у рамках проекту «Joint teaching and learning for empowerment and resilience of Ukrainian academia», який фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) за кошти Федерального міністерства освіти та досліджень (BMBF).

Last modified on Friday, 24 March 2023 14:03

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper