Про це під час круглого столу щодо реформи державної системи моніторингу довкілля в Україні зауважила заступник Міністра Вікторія Киреєва. 

 

IMG 20230516 142725

 

Закінчення 2-го семестру для студентів-дизайнерів видалось багатим на екскурсії. Засвоєння теоретичного матеріалу з дисциплін “Конструювання” та “Проектування” слід було закріпити практичними знаннями.

invo

Незважаючи на численні застереження та обгрунтування науковців Національної академії наук України (м. Київ), Національного лісотехнічного університету України (м. Львів), Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Українського науково-дослідного інституту лісівництва та агролісомеліорації (м. Харків) щодо недоцільності внесення до переліку чужорідних видів низки деревних видів, Міндовкілля повністю проігнорувало думку науковців. До Вашої уваги позиція Лісівничої академії наук України з цієї дуже важливої проблеми.

Лист в Кабінет Міністрів 

Лист в Міндовкілля

 

Запрошуємо зробити перший крок до своєї освіти та кар’єри!

 

Навчально-наукові інститути НЛТУ України

Лісового і садово-паркового господарства (ННІ ЛСПГ)

Деревообробних та комп'ютерних технологій і дизайну (ННІ ДКТД)

 

ПРОГРАМА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ:

10:45-11:00

Приєднування учасників 

 

11:00-11:15

Презентація спеціальностей ННІ ЛСПГ – директор Степан Миклуш

 

11:15-11:30

Презентація спеціальностей ННІ ДКТД – директор Володимир Маєвський 

 

11:30-11:45

Про особливості вступу у 2023 році – відповідальний секретар Приймальної комісії Ніна Березовська

 

11:45-12:00

Запитання учасників онлайн-зустрічі

 

Попередня реєстрація https://forms.gle/qQTCjKoXEAs24Qb68

 

Субота, 3 червня 2023 р. об 11:00 год

Зустріч в Google Meet 

https://meet.google.com/oxi-fjph-qpu

 

Традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в найекологічнішому університеті України

 

DSC06317

 

29 травня 2023 року у Будинку вчених відбулося вручення премій Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради для працівників наукових установ і закладів вищої освіти Львівської області. Премії вручали начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, його заступник Іван Собко та директор департаменту освіти і науки Олег Паска.

 

2023 05 30 19.15.01

 

Починаючи з 2016 року студенти НЛТУ України мають змогу разом зі студентами Університету сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина) брати участь у навчальній практиці, яка традиційно відбувалася в Українських Карпатах. Студенти Університету Еберсвальде вивчають досвід екосистемного менеджменту у країнах, що знаходяться у процесі трансформації, як правило після розпаду колишніх комуністичних режимів. Однак після початку повномасштабної війни студенти вже вдруге відвідують Румунію.

 

Колектив Національного лісотехнічного університету України

вітає отця-капелана Богдана Кулика

настоятеля Студентського храму Рівноапостольного Князя Володимира Національного лісотехнічного університету України

з нагоди Дня народження – 40-літнього ювілею!

 

IMG 9842

 

З 24 до 26 травня 2023 року Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проведели фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму для учасників у віковій категорії 12-15 років.

 

photo 2023 05 26 11 53 41

 

8-14 травня 2023 р. НЛТУ України спільно з Університетом прикладних наук м. Берн (Швейцарія) та Французькою школою деревини та біоресурсів м.Нант організував «Спеціальний тиждень» на базі Школи архітектури, деревини та цивільної інженерії у м. Біль (Швейцарія). У “Спеціальному тижні” взяло участь 15 студентів з трьох університетів: по 5 студентів із кожного партнерського університету.  Від НЛТУ України участь у тижні взяли Удовицька Анастасія,  студентка групи ТЗНС-11, ПУА-11;  Сорока Ольга, студентка групи Д51-м;  Іванська Анастасія, студентка групи ТЗНС-11; Цундер Ольга, студентка групи Д51-м; Скрипець Софія, студентка МО-51м під керівництвом Галини Лесюк, керівника сектору мобільності відділу міжнародних зв'язків, доктора філософії. «Спеціальний тиждень» організовується університетами-партнерами з 2017 р. за ініціативи проф. Ореста Кійка, завідувача кафедри технології меблів та виробів з деревини та Олівера Яанке, менеджера INNOVAWOOD, професора Університету прикладних наук м. Берн.

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper