23 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного лісотехнічного університету України провели для колективу та студентства Університету тренінг “Протидія кіберзлочинам”.

CyberSecurity IKNIT 2023 Сторінка 01

Вже зовсім скоро ансамбль народного танцю “Полонина” Національного лісотехнічного університету України святкуватиме свій черговий ювілей – 40-річчя від дня заснування.

З цієї нагоди творчий колектив запланував святковий концерт, на який запрошуються всі бажаючі, – вхід вільний! 

Заплануйте отримати позитив і гарний настрій 2 грудня о 14 годині

 

C:\Users\Наталія\Desktop\анонси\image_123650291.JPG

 

P.S. З міркувань безпеки місце проведення поки в таємниці, повідомимо у наступному анонсі наприкінці тижня

 

IMG 7074 logoРектор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський та помічник ректора НЛТУ України Ярослав Іванець отримали подяки начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-лейтенанта Кирила Буданова за допомогу у реалізації національних інтересів України та державної політики у визначених законом сферах.

IMG 7074

IMG 7071

Колектив Університету пишається активною громадянською позицією та відповідальним виконанням громадянського обов’язку Володимира Степановича та Ярослава Степановича і зичить незмінного успіху у  нових ініціативах. Спільні зусилля – якісні зміни задля розвитку України! 

LOGO ck

 

PB

 

Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.

 • Тримайте в секреті три цифри на звороті картки (CVV/CVC код), коди (одноразові паролі) банків та мобільних операторів, пін-код до картки.
 • Підключіть смс-інформування стосовно операцій з платіжною карткою.
 • Установіть індивідуальні ліміти на операції з вашою платіжною карткою.
 • Використовуйте віртуальну картку для розрахунків в Інтернет.

 

Перераховуйте необхідну суму з основної картки на віртуальну перед здійсненням покупки. Віртуальну картку також можливо додати і до гаманців Apple Pay, Google Pay. Не переходьте за посиланнями від незнайомців! Шахраї розсилають шкідливі посилання в месенджери, смс, e-mail для зараження пристроїв вірусом, викрадення персональних даних, секретних карткових реквізитів, для переходу на фішингові або інші шахрайські ресурси.

Отримали посилання від друга – не поспішайте на нього клікати. Шахраї могли отримати доступ до акаунта друга. Спершу зателефонуйте другу та запитайте, чи справді посилання від нього.

 

PB2

Не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих та підозрілих сайтах

 • Перш ніж ввести в будь-яку форму дані своєї платіжної картки або паролі до онлайн
 • банкінгу, перевірте адресу необхідного ресурсу, адже будь-які відмінності можуть свідчити про те, що ви опинилися на фішинговому сайті.
 • Якщо необхідно перейти на сайт компанії, адресу якого ви отримали в посиланні, введіть у пошуковій системі назву необхідного сайту і лише тоді переходьте на вебресурс.

Звертайте увагу на протокол сайту http – це ненадійний протокол, це означає, що сайтом користуватися не можна https – потрібно продовжити перевірку сайту Також рекомендується додатково перевірити посилання сумнівних сайтів:

Схема шахрайства може бути абсолютно новою або добре прихованою. Тому, крім перевірки сайту на сайті Кіберполіції в розділі "Стоп фрауд" та сервісі Асоціації "ЄМА" CheckMyLink, проводьте також власну перевірку. Якщо ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті, негайно телефонуйте до банку за номером, зазначеним на звороті картки. Якщо ви стали жертвою шахраїв, напишіть заяву до Кіберполіції за цим посиланням або повідомте про ваш випадок за номером телефону – 0 800 505 170. Захистіть свої акаунти двічі

 

PB3

1. Створіть складний пароль до електронної пошти, соціальних мереж та інтернет-банкінгу. Складний пароль може містити:

 •  8 і більше символів,
 •  Великі та малі літери,
 •  Цифри та спеціальні знаки/символи. Створюйте унікальний пароль для кожного інтернет-банкінгу, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Під час створення пароля не використовуйте: · особисту персональну інформацію (дата народження, адреса, номер телефону тощо);
 •  загальновідомі комбінації паролів (наприклад, Qwerty12, Password123456, Admin1234 тощо);
 •  послідовне/зворотне написання символів або цифр.

2. Установіть багатофакторну автентифікацію.

Багатофакторна автентифікація – це, коли для входу до акаунта, крім логіна та пароля, потрібно ввести код підтвердження, що приходить на смартфон, електронну скриньку або у відповідний додаток. Налаштування багатофакторної автентифікації на прикладі інстаграму за посиланням.

Надійно зберігайте та не розголошуйте свій пін-код! Змінюйте пін-код до картки:

 • регулярно: 1 раз на 3 місяці,
 • ситуативно: якщо виникла підозра, що ще хтось його може знати.

З метою захисту правових та організаційних основ забезпечення життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства та держави, національних інтересів України у кіберпросторі з ініціативи Департаменту кіберполіції України створено та підтримано проєкт “МРІЯ” StopRussiaChannel – дієва ініціатива протидії дезінформації та російській пропаганді у мережі Інтернет.

 

news stop

 

 

Den

 

21 листопада – особливий день для кожного українця, день, коли насамперед вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року і та з листопада 2013 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, проявили людську відвагу та самовідданість, щоб змінити хід історії нашої держави.

Україна – це територія гідності і свободи, це те, що робить нас гідними нащадками наших батьків. Будемо з шаною зберігати цей безцінний скарб! Сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Тараса Шевченка:

“Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!”

Повномасштабна агресія росії проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності. Війна змусила нас активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, які були задекларовані під час Революції гідності та Майдану незалежності.

У День Гідності та Свободи вшановуємо усіх, хто віддав своє життя за незалежність, цінності демократії, відстоюючи права і свободи людини, серед яких є наші лісотехніки. Час плине, а пам’ять залишається!

 

"І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!" (Ліна Костенко)

 

LOGO ck

 

17 листопада 2023 року в Будинку вчених міста Львова з нагоди Міжнародного дня студента, відбулося урочисте вручення обласних премій для студентів фахової передвищої та вищої освіти за 2023 рік. Перемогу в конкурсі на здобуття премії обласної державної адміністрації та обласної ради отримали 42 студенти закладів вищої освіти Львівщини, а в конкурсі обласної премії імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти названо 61 переможця. Серед переможців в конкурсі студенти Навчально-наукового інституту деревообробних технологій і дизайну:

 • Антон Поліщук (студент групи ТДКМ-61м) – премія Львівської військової обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради;
 • Марта Бодачевська (студентка групи Д-61м) – премія ім. В’ячеслава Чорновола.

layreatu23

Пишаємося нашими студентами – переможцями!

Дякуємо їм за старанність, патріотизм, активну участь в розвитку НЛТУ України!

Також про подію: https://loda.gov.ua/news/84566.

S1830014

15 листопада відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту НЛТУ України, тематична спрямованість – “Організація роботи керівного складу, штабу ЦЗ університету при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з  повідомленням про замінування з виявленням у приміщенні Університету предмету, що має ознаки вибухового пристрою”. Керівник навчання – перший проректор, перший заступник начальника ЦЗ – голова комісії з питань надзвичайних ситуацій університету, проф. Олександр Сушинський.

 20231117 124749

 

Дорогі студенти, ВІТАЄМО!

 

Бажаємо вам з кожною лекцією ставати на крок ближче до своєї мрії та знайти своє «я».

Нехай студентство дарує потрібні знання, радість та хороших друзів!

Зичимо якнайбільше яскравих моментів у житті, веселих пригод, щасливих зустрічей, великих і маленьких перемог, незабутніх подорожей, кохання, натхнення та везіння!

Хай все виходить, все вдається!

 

LOGO ck

 

У День Архангела Михаїла, якого вважають покровителем воїнів і лицарів, ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський зустрівся з представниками Збройних сил України: заступником командира 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила з морально-психологічного забезпечення, підполковником Андрієм Базюком та старшим офіцером групи цивільно-військового співробітництва, лейтенантом Тарасом Фітьом, щоб в знак пошани і підтримки українським військовим передати дрон і два комплекти тактичних навушників для “Королівської піхоти”.

 

IMG 20231108 111228424

 

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper