Враження студента Романа Полянського про навчання за програмою Еразмус+ в Університеті Вальядоліду (Іспанія)

Foto 1Іспанія завжди захоплювала мене своєю культурою і звичаями, тому коли я дізнався про конкурс на здобуття стипендій для навчання в Університеті Вальядоліду за програмою Еразмус+, вирішив прийняти участь у ньому і був зарахований на одну з програм навчання цього Університету.

Foto 4 1Вальядолід – невелике місто, розташоване на північ від Мадриду. Мою увагу привернула неперевершена архітектура міста, яка вказує на те, що воно старовинне та з багатою історією. Незважаючи на епідеміологічну ситуацію, життя в місті вирує, і навіть ввечері молодь активно відпочиває з дотриманням всіх карантинних норм. 

В Університеті Вальядоліду цілий семестр я навчався в багатонаціональній групі. Foto 7Студентський колектив виявився дружнім і згуртованим. Навчання проходило в очному режимі з суворим дотриманням карантинних норм. Епідеміологічна ситуація внесла свої корективи у процес навчання, проте університет дуже якісно організував навчальний процес, відношення викладачів до студентів спрямоване на те, щоб студент не відчував дискомфорту і міг вільно висловлювати свої думки під час занять. 

Хочу висловити найщирішу подяку співробітникам відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України та викладачам кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг за активну підтримку та допомогу у моїй підготовці до академічної мобільності. 

В підсумку хочу зазначити, що такі програми, як Еразмус+ є чудовою можливістю проявити себе, здобути нові компетентності освітньої програми “Промисловий інжиніринг” та розширити свій кругозір. Тому, якщо ви вагаєтесь чи варто брати участь у подібній програмі я стовідсотково стверджую, що варто! 

Автор тексту та фото: студент групи ІН-31 Роман Полянський  

Last modified on Friday, 21 May 2021 10:25

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper