Мала лісова академія

Мала лісова академія (МЛА) входить до структури Малої академії наук України.  Завданням МЛА є відбір, подальше навчання й виховання здібних учнів, вивчення лісових наук і природи рідного краю, залучення молоді до роботи з охороною природи та лісу зокрема.

Заняття в МЛА проводять досвідченні викладачі та науковці університету, які допомагають учнівській молоді вибрати наукову мету, залучають її до наукової творчості та активного процесу навчання.

До МЛА приймаються учнів 10-11 класів, які успішно навчаються у школі та виявили нахил до природничих наук.

В академії є відділення лісового господарства та садово-паркового господарства, а також всіх інших спеціальностей, за якими університет здійснює підготовку фахівців. Під час навчання слухачі виконують контрольні роботи із загальноосвітніх і спеціальних дисциплін. Заключним етапом навчання є проведення підсумкової наукової конференції, найбільш обізнані учасники якої, зазвичай, стають студентами університету.

Контакти:
Консультацію можна отримати за тел.: (032)-258-42-11.

Керівником МЛА  є доктор сільськогосподарських наук, професор, Осадчук Леонід Семенович.

Last modified on Thursday, 08 April 2021 12:23

logo nltuUKRAINIAN