День Університету

b27a49cc3697f5d6c06f63de9d556a4598c75db5 1000x282

6 листопада академічна спільнота НЛТУ України відзначила День Університету. З нагоди свята у  конференц- залі   відбулася  урочиста академія

Нагадаємо, що  саме 24 жовтня наш університет  святкує свій день народження. В цей день, в  далекому 1874 році   у Львові було урочисто відкрито перший лісівничий навчальний заклад у Східній Галичині - Лісову Крайову Школу Доцент  кафедри історії України, політології та права Саламаха І.П.,  ознайомив присутніх  із  історією  становлення нашого університету, розказав про основні етапи розвитку, продемонстрував цікаві фотографії із життя закладу.

У другій частині заходу відбувся концерт. Студенти декламували вірші, виконували пісні, читали гуморески. Народний ансамбль  « Полонина» зачарував присутніх своїми танцями.  В кінці заходу, керівник Народного дому Корнійчук Назар виконав пісню «Листопад» і звернувся до присутніх : «Бути гідними звання студента НЛТУ України  і примножувати славні  традиції нашої Аlma mater!».

Last modified on Monday, 11 November 2019 19:50

logo nltuUKRAINIAN