Підтримка поранених та постраждалих внаслідок авіаційного удару по Міжнародному центру миротворчості та безпеки.

image1Слава Україні!
Героям слава!

Колективом Національного лісотехнічного університету України на рахунок Військово-медичного клінічного центру Західного регіону (м. Львів) 15 березня 2022 року перераховано 425 тис. гривень для фінансової підтримки поранених воїнів та постраждалих внаслідок авіаційного удару по Міжнародному центру миротворчості та безпеки.

Співробітниками університету та Технологічного коледжу була надана допомога 24-ій окремій механізованій бригаді імені Короля Данила, а також воїнам з нашого колективу, які на передовій захищають від російського агресора нашу державу. Було зібрано і відправлено медикаменти, продукти харчування, здійснено грошові перекази на банківські рахунки для закупівлі необхідної військової амуніції.

Наші пожертви – внесок у велику Перемогу українського народу!

Слава Збройним Силам України!

ВСЕ БУДЕ – УКРАЇНА!

Last modified on Wednesday, 06 April 2022 09:52