Сенета Зоряна Ярославівна

senata

Посада – асистент кафедри  екологічної економіки та бізнесу

Науковий ступінь/Вчене звання – доктор філософії

Профіль WEB OF SCIENCE

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Профіль ResearchGate

Наукові та професійні інтереси

• Сільський туризм, cталий розвиток туризму, екологізація туристичної діяльності, екологічна економіка.

Освіта

Освіта вища, дипломи спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Облік і аудит» (НЛТУ України, 2016 р.)

диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Економіка довкілля і природних ресурсів» (НЛТУ України, 2018 р.).

Наукові ступені, вчені звання

Доктор філософії в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 – «Економіка» (Національний лісотехнічний університет України, 2023 р.).

Навчальні дисципліни

• Бізнес-інформатика
  • Інформаційні системи в менеджменті

Опубліковано понад 30 наукових праць.

WEB OF SCIENCE ResearcherID : HPD-5158-2023
ORCID: 0000-0002-4882-8646
Google Scholar: OB8oRH4AAAAJ
ResearchGate : Zoriana-Seneta

Міжнародні стажування, тренінги

• Взяла участь у понад 30 вебінарах, освітніх онлайн-проектах для викладачів, воркшопах, курсах підвищення кваліфікації та розвитку педагогічних компетентностей викладачів.

Нагороди

• Лауреат премії Львівської обласної державної адміністрації для працівників наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області, 2023 р.
  • Лауреат премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради ім. В. Чорновола серед студентів за успіхи у навчанні та громадську активність в державотворчих процесах, 2017 р.

Членство

• З квітня 2022 року – по теперішній час – член Вченої Ради НЛТУ України.
  • З жовтня 2023 року по теперішній час – голова Ради молодих вчених НЛТУ України.

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL