Павлюк Уляна Володимирівна

Павлюк У В

Посада – доцент кафедри інформаційних систем та комп’ютерного моделювання

Науковий ступінь/Вчене звання – Кандидат економічних наук

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Наукові та професійні інтереси

Новітні технології дистанційного навчання, інформаційні системи і технології в управлінні підприємства, стратегічне управління підприємством

Освіта

Національний лісотехнічний університет України, кваліфікація магістра за спеціальністю “Менеджмент організацій” (2009, диплом з відзнакою).

Наукові ступені, вчені звання

Кандидат економічних наук за спеціальністю 08.00.06 – Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища, тема дисертації: “Соціально-економічні засади екологічної безпеки населення великих міст” (2014)

Професійна діяльність

• молодший науковий співробітник науково-дослідної частини НЛТУ України (2009)
  • інженер кафедри економіки та менеджменту д/о підприємств (2009-2014)
  • асистент кафедри економіки підприємства (2014-2018)
  • інженер 1-ої категорії Центру дистанційного навчання НЛТУ України, адміністратор дистанційного навчання ННІ ЕЕМ НЛТУ України (2016-2022)
  • старший викладач кафедри економіки підприємства (2018-2021)
  • старший викладач кафедри ІТ (2021-2022)
  • доцент кафедри ІСКМ (2022-до тепер)

Навчальні дисципліни

• Курси підвищення кваліфікації “Технології дистанційного навчання”
  • Міжнародний тренінг курс “Interactive Content”
  • Інформаційні технології та програмування
  • Системний аналіз
  • Алгоритми та структури даних
  • Інтелектуальний аналіз даних
  • Інформаційна безпека
  • Викладач курсів підвищення кваліфікації НПП НЛТУ України «Технології дистанційного навчання»;

Експертна, наукова та інша діяльність

1. Член Науково-методичної ради ННІ ДКТД НЛТУ України
  2. Член комісії інформаційних технологій та дистанційного навчання Науково-методичної ради НЛТУ України
  3. Координатор дистанційного навчання НЛТУ України (2016-до тепер)
  4. Координатор рейтингу UI Green Metric World University Rankings в НЛТУ України

.

Публікації

Навчальний посібник, 30 публікацій: наукових статей, матеріалів вітчизняних й міжнародних науково-практичних конференцій та воркшопів, навчально-методичних праць.

ORCID ID: 0000-0001-6175-0292
Google Scholar ID: n9wvioYAAAAJ

Участь у проектах

• Міжнародний проект V4 Green Universities (V4GU) Вишеградського фонду (2020-2021)
  • Міжнародний проект Joint Digital Future Project, A Ukrainian-German Partnership for digital supported Learning and Teaching (жовтень 2021 – лютий 2022)
  • Міжнародний проект Joint Teaching and Learning for Empowerment and Resilience of Ukrainian Academia (01.09.2022 – 31.12.2023)

Міжнародні стажування, тренінги

• Міжнародне підвищення кваліфікації “New and Innovative Teaching Methods” в Краківському економічному університеті (2020, UEK, Польща)
  • Міжнародне підвищення кваліфікації: навчальний курс “Green Project Development and Management” (GPDM) у рамках проекту Joint Digital Future (JDF) (осінь 2021-лютий 2022);
  • Міжнародне підвищення кваліфікації, розроблення та викладання курсу “Interactive Content” у рамках міжнародного проекту “Joint Teaching and Learning for Empowerment and Resilience of Ukrainian Academia” (01.09.2022 – 31.12.2023)

Нагороди

• Лауреат премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради талановитим молодим ученим і спеціалістам за значні досягнення в галузі науки, які сприятимуть подальшому розвитку соціально-економічних перетворень (2014)

Членство