Національний лісотехнічний університет України відвідав референт Бюро Української греко-католицької церкви з питань екології у Львівській Архієпархії о. Сергій Довба.

Earth Day 1

З початком Великого посту вже традиційно розпочинається ініціатива “Екологічне навернення для порятунку створіння”, яку вже чотирнадцятий рік поспіль проводить Бюро УГКЦ з питань екології з метою допомогти глибше й повніше пережити процес покаяння і навернення до Бога, завдяки поглибленню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ та шляхів її здійснення у повсякденному житті кожної людини.

logo 10 04ОГОЛОШЕННЯ

До уваги науково-педагогічних працівників НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України та 

Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) 

оголошують конкурс 

на здобуття стипендій для стажування 

в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде  

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1) 

Мова стажування – англійська або німецька.

Період реалізації мобільності – травень-липень 2024 р.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+. Покриваються витрати на подорож (275 євро) та проживання (160 євро/день до 14 днів).

З метою вдосконалення навчально-наукового процесу, практичної підготовки та формування умінь і навичок, забезпечення якісної професійної підготовки фахівців та зростання їх конкурентоздатності на ринку праці ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський підписав меморандуми про співробітництво з Державною екологічною інспекцією у Львівській області (начальник – Олександр Штепа) та Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (т.в.о. директора департаменту – Оксана Війтик).

СПІВРОБІТНИЦТВО

Підписанню угод передували неодноразові робочі зустрічі щодо визначення основних напрямів співробітництва, які відбувалися за ініціативи першого проректора з науково-педагогічної роботи НЛТУ України, професора Олександра Сушинського, який акцентував увагу на тому, що консолідація зусиль сприятиме у вирішенні економічних і екологічних проблем у сучасних ринкових умовах та формуванні практичних завдань для науково-дослідних розробок викладачів і студентів НЛТУ України та впровадження їх результатів, а також позитивно вплине на працевлаштування випускників Університету.

IMG 0140IMG 0137

Відповідно до укладених документів визначено основні напрями співпраці:

– залучення фахівців до участі в наукових дослідженнях та до виконання держбюджетних і госпдоговірних робіт, що проводяться науковцями НЛТУ України;

– ефективне проведення практик студентів та сприяння у працевлаштуванні випускників Університету;

– проведення перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів Державної екологічної інспекції у Львівській області та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та їх структурних підрозділів;

– проведення спільних комунікативних заходів (конференцій, семінарів, круглих столів тощо).

LOGO Vk

logo 10 04

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України!

Національний лісотехнічний університет України і

Університет сталого розвитку м. Еберсвальде

(Hochschulefür Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання

в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

за програмою Євросоюзу Еразмус+(напрям КА1)

Конкурс оголошується на здобуття стипендій для навчання в осінньому семестрі 2024-2025 н.р. за такими програмами:

Програми навчання англійською мовою:

  1. Бакалаврська програма «International Forest Ecosystem Management».

Мова навчання – англійська (В2) або німецька (С1).

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство», «Технології захисту навколишнього середовища», «Менеджмент».

ICM UVa
erasmus
log NLTU
                    

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і

Університет Вальядоліду (Іспанія)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання

в Університеті Вальядоліду 

за програмою Євросоюзу Еразмус+ 

Конкурс оголошується на здобуття 6 стипендій для студентів з українських університетів-партнерів Університету Вальядоліду. Форма академічної мобільності – навчання.

Університети-партнери: Національний лісотехнічний університет України, Чернігівський національний технологічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

З нагоди 150-річчя Національного лісотехнічного університету України реалізовано одну з ініціатив колективу кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології ННІ лісового і садово-паркового господарства у Центрі опіки сиріт, що знаходиться у місті Львові на вулиці Тараса Бобанича, 7.

IMG 0326

Керівництво НЛТУ України, професорсько-викладацький колектив кафедри та студентство, сьогодні, 15 квітня, висадили лавандову доріжку, яка облагородить і добавить затишку території Центру опіки сирітства, на якій збираються для навчання та проведення дозвілля діти-сироти, діти з багатодітних родин чи тих, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

 

З 16 по 18 квітня 2024 року у Національному лісотехнічному університеті України проходитиме акредитаційна експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 122 “Комп’ютерні науки” освітньо-професійної програми “Комп’ютерні науки” (ID у ЄДЕБО 28023) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Наказ “Про призначення експертної групи” № 641-Е від 01.04.2024 року

Наказ про внесення змін до наказу від 01.04.2024 року № 641-Е “Про призначення експертної групи”

Програма візиту експертної групи 16.04.2024-18.04.2024

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до відкритої зустрічі з експертною групою у зазначений час за відповідним лінком.

Мета зустрічі – спілкування з усіма особами, зацікавленими в процесі акредитації освітньо-професійної програми “Комп’ютерні науки”. Під час зустрічі Ви матимете можливість висловити свої думки, отримати відповіді та поставити запитання щодо освітньо-професійної програми, яка акредитується.

 

Відкрита зустріч з експертами

Час: 16 квітня 2024 р. о 17:00.

Підключитись до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/71720872130?pwd=BWnWJZgIcAQT9EgNOb9Pq946VywRsZ.1

Ідентифікатор конференції: 717 2087 2130

Код доступу: 2024

Кафедра менеджменту та маркетингу НЛТУ України вітає магістрів з менеджменту. Вже 21 випуск менеджерів зовнішньоекономічної діяльності та менеджерів організацій і адміністрування в НЛТУ України, другий випуск на оновленій кафедрі менеджменту та маркетингу та єдиний і неповторний у ювілейному 150 році НЛТУ України. Частина випускників були разом з нами з першого курсу бакалаврату, частина отримала додаткові знання після завершення вищої освіти в інших закладах вищої освіти. Особливо вдячні нашим магістрам, які здобувають освіту захищаючи Україну.

 

IMG 9888

Сьогодні Кабінет Міністрів України ухвалив проєкт Указу Президента України «Про внесення змін до деяких Указів Президента України щодо щорічних грантів Президента України молодим ученим та докторам наук». Мета Указу забезпечити активну участь молодих учених у науковій та науково-технічній діяльності.

Земельне право – одна із фундаментальних дисциплін, які вкрай важливі для правознавця, адже важко уявити собі роботу, де не потрібно з’ясовувати питання щодо належного оформлення земельних відносин, гарантування права добросусідства, здійснення заходів з охорони земель для недопущення погіршення якості ґрунтів тощо.

земельне право

Вивчаючи тему дисципліни “Правовий режим земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення” 29 березня здобувачі 3 курсу спеціальності “Право” Львівського університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені М. Гжицького разом із асистентом кафедри права, адвокатом, Софією Шутяк відвідали Національний ботанічний сад загальнодержавного значення Національного лісотехнічного університету України (Львів, вул. Кобилянська, 1). База ботанічного саду стала місцем проведення практичного заняття та засвоєння знань про об’єкти природно-заповідного фонду та документи, які визначають статут об’єкта, його територію та порядок управління. Ботанічні сади створюються з метою збереження, вивчення, акліматизації, розмноження в спеціально створених умовах та ефективного господарського використання рідкісних і типових видів місцевої і світової флори шляхом створення, поповнення та збереження ботанічних колекцій, ведення наукової, навчальної і освітньої роботи. Ботанічні сади загальнодержавного значення є науково-дослідними природоохоронними установами.

Міжнародна літературна премія імені Василя Портяка заснована у 2019 році з ініціативи Фастівської міської ради та Національної спілки письменників України (далі – НСПУ) на вшанування пам’яті визнаного українського новеліста та з метою сприяння розвитку короткої прози в сучасній українській літературі. Прізвища лауреатів щорічно оприлюднюються 31 березня в День народження Василя Портяка. Прес-центр НСПУ поінформував: до Комітету Міжнародної літературної премії імені Василя Портяка надіслано 126 творів із різних куточків України та Європи. Журі конкурсу назвало імена п’ятнадцяти авторів, твори яких увійшли до фіналу.

Переможницею конкурсу за 2023 рік стала Оксана МАЗУР (псевдо “Рибка”), м. Львів; друге місце – Богдан ГАСЮК (“Бабине літо”), м. Київ; третє місце – Маргарита ЖИЛІНА (“Дівчинка, яка обійняла вогонь”), м. Дніпро.

Оксана МАЗУР, старший викладач кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України (випускниця 2000 р., на педагогічній роботі з 2009 р.), художниця, письменниця, поетеса, членкиня НСПУ. Товаришувала з Юрієм ДАДАКОМ (РУФОМ), спільно з яким започаткувала в НЛТУ України конкурс “Патріотичного мистецтва”. Щиро вітаємо нашу колегу з вагомою творчою перемогою!

Юрій ЯМАШ, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України, учасник чисельних художніх виставок, пленерів, конкурсів. У час війни є учасником багатьох благодійних художніх виставок-аукціонів, проєктів патріотичного плакату. Його плакати експонувалися на виставках в містах України Львів, Харків, Київ, Рівне та за кордоном – Бад Доберан, Дюссельдорф, Кюльзбон, Росток, Хемніц (Німеччині), Андрихув, Вроцлав, Краків (Республіка Польща), Мерікур, Рувруа (Франція). До участі у виставках плакатів активно залучає студентів кафедри дизайну, які теж стали учасниками Міжнародного проєкту “Плакат проти війни”. І от черговий творчий успіх – перемога у Міжнародному конкурсі патріотичних плакатів “Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!”. Кафедра дизайну та весь колектив НЛТУ України вітає Юрія Володимировича і бажає незгасимої творчої наснаги!

ТИ ЯК 2

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

Address

  103, Gen. Chuprynky St., Lviv, 79057
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Support

Communications Center

site@nltu.edu.ua

JoomShaper