Результати виборів ректора Національного лісотехнічного університету України
представлено у Протоколі №15 від 25 лютого 2021року.

adminka103

 

vybory 1

vybory 2

Головна виборча комісія

webometrНаціональна дослідницька рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics).

У новому рейтингу Webometrics серед українських вишів
Національний лісотехнічний університет України
114  серед 316 українських ВНЗ.

Рейтинг Webometrics вже більше 15 років досліджує понад 25 тисяч вишів світу, що мають свої веб-ресурси. Головна ідея рейтингу полягає в оцінюванні наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представленості університету у веб-просторі.

Рік Позиція у світовому
рейтингу
Позиція у рейтингу
українських ЗВО
Позиція у рейтингу
Львівських ЗВО
Посилання
2021 січень 11041 114 4 Джерело
2020 липень 9006 99 4 Джерело
2020  січень 8093 83 4 Джерело
2019 липень 9102 97 4 Джерело

Керівникам ЗВО
Відповідальним за внутрішнє
забезпечення якості вищої освіти у ЗВО
 

 
 
 
 
Шановні колеги! 
 
Запрошуємо Вас відвідати Круглий стіл «Імплементація системи забезпечення якості вищої освіти» 25 лютого 2021 року. Захід відбудеться в межах зустрічі по Проєкту «Implementation of Education Quality Assurance system via cooperation of University- Business-Government in HEIs /EDUQAS 586109-EPP-I-2017-1-RO-EPPKA2-CBHESP (2017-2895/001-001)». 
 
Під час зустрічі заплановано виступи:  
1. Сучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: Річний звіт Національного агентства (Сергій Квіт, Голова НА); 
2. Відповідність Національного агентства ESG-2015 і результати участі у проєкті Erasmus+ EDUQAS (Наталія Стукало, Заступниця голови НА)  
3. Критерії оцінювання освітніх програм: практичні кейси визначення відповідності (Олена Єременко, Заступниця голови НА) 
 
Просимо підтвердити вашу участь у заході до 18:00 22 лютого, заповнивши реєстраційну форму. 
 
Посилання для участі у заході Вам буде надіслано на пошту, яку ви зазначите при реєстрації. 

При виникненні питань звертайтесь на пошту oosiiuk@naqa.gov.ua або за телефоном (063)6795701.
 
З повагою
Керівник відділу зв'язків з громадськістю та міжнародного співробітництва

k1Результати виборів ректора Національного лісотехнічного університету України
представлено у Протоколі №9 від 18 лютого 2021року.

p1 p2 

 

Slaid4Флешмоб: "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну" – це постійна доброчинна бібліоакція, що діє у науково-технічній бібліотеці НЛТУ України. Дарування книжок — гарна традиція користувачів, відвідувачів, друзів і партнерів науково-технічної бібліотеки НЛТУ України, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється не лише дублетними, а й першими примірниками видань. На превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотека не в змозі поповнювати в повному обсязі бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями. 
Бібліотеки завжди допомагали своїм користувачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ, знайти відповіді на всі питання. Сьогодні час допомогти бібліотекам!  Факт надходження дарів у бібліотеку - це показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті та науці.

Презентация1

 

У кожного з нас є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими. Давайте приєднаємося до бібліоакції "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну". Звертаємось до Вас з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте їх нашій бібліотеці! Ми впевнені, якщо  цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!

  Долучайтесь до бібліоакції, яка триватиме з 14.02. 2021р. по 31.03. 2021р. у стінах нашої бібліотеки.

26-28 березня 2021 року студентська рада ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проведе ІX Міжнародну студентську конференцію «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти». Захід буде проведений з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів!

Для участі у конференції необхідно до 2 березня 2021 року до 24:00 заповнити анкету та надіслати тези доповіді або статтю на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику! По завершенню учасники отримають сертифікат про проходження конференції!

Місце проведення заходу: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (вул. Сухомлинського 30, м. Переяслав, Київська область).

Харчування, проживання учасників, трансфер від міста Києва (Залізничний вокзал) до місця проведення заходу та у зворотному напрямку входить в організаційний внесок.

Посилання на реєстраційну форму

era1Національний Eразмус+ Офіс в Україні оновив базу проектів програми ЄС Еразмус+ з врахуванням результатів конкурсу 2020 р. База проектів програми Еразмус+ і результати конкурсів 2014-2020 рр. розміщені за посиланням.

За результатами конкурсу 2020 р. за напрямом КА107 – міжнародна кредитна мобільність (ICM), підтримано 6 проектів міжнародної кредитної мобільності між НЛТУ України та університетами з країн-членів програми Еразмус+. Партнерами НЛТУ України за конкурсом 2020 р. є: Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), Технічний університет у Зволені (Словаччина), Трансільванський університет у Брашові (Румунія), Лодзька політехніка (Польща), Люблянський університет (Словенія), Вальядолідський університет (Іспанія).

Всього за конкурсами програми Еразмус+ 2014-2020 рр. підтримано 30 проектів за участю НЛТУ України: 29 проектів за напрямом КА107 та 1 проект за напрямом КА211 (Розвиток потенціалу вищої освіти) – «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (QUARSU). Впродовж 2015-2020 рр. Еразмус+ ICM проекти за участю НЛТУ України створили можливість для реалізації більш ніж 110 мобільностей.

Деталі щодо нових конкурсів для студентів, науково-педагогічних та адміністративних працівників буде оголошено після підписання міжінституційних угод та погодження періоду реалізації мобільності з університетами-партнерами з врахуванням епідеміологічної ситуації. Нагадуємо, інформація про проекти міжнародної кредитної мобільності розміщується на сайті університету: конкурси, результати та відгуки учасників. Міжнародні угоди університету розміщені та оновлюються за посиланням.

Принагідно звертаємо увагу, що конкурси на проекти міжнародної кредитної мобільності, проекти з розвитку потенціалу вищої освіти, проекти по напряму Жан Моне продовжуватимуться у рамках нового етапу програми Еразмус+ на період 2021-2027 рр. Пропозиції щодо проектів міжнародної кредитної мобільності приймаються відповідно до Додатку 1 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України» Подання та узгодження змісту проектних заявок за іншими напрямами програми Еразмус+ регулюється «Положенням про порядок реалізації міжнародних проєктів та управління ґрантами в ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України».

Відділ міжнародних зв’язків

Оголошення!

До уваги співробітників та студентів
Національного лісотехнічного університету України

Презентація програм кандидатів на посаду ректора університету відбудеться 
9 лютого 2021 р. (вівторок) о 12.00 год. 
(онлайн з використанням Google Meet).

Ідентифікатор зустрічі: meet.google.com/rni-wdhf-rpg

Оргкомітет

Програми кандидатів на посаду ректора Державного вищого навчального закладу Національний лісотехнічний університет України

 Львів                                                                                                                         2 лютого 2021 року

Шановні колеги!

rektor k12Дострокові вибори ректора університету ініційовані мною з метою надати новообраному керівнику час для ефективної організації вступної кампанії, оскільки від контингенту студентів залежать чисельність співробітників, обсяги державного фінансування і наші з вами реальні зарплати та матеріальне заохочення.

Прошу всіх виборців 17 лютого ц.р. взяти участь у голосуванні та обрати на посаду ректора людину, яка має стратегічне бачення розвитку університету, належний досвід управлінської та науково-педагогічної роботи, необхідні організаторські здібності, високі моральні якості та авторитет у колективі.

Університет продовжуватиме інтегруватися у європейський та світовий освітньо-науковий простір. Тому майбутній ректор повинен вільно володіти іноземною мовою та мати досвід безпосередньої співпраці із зарубіжними університетами.

Як довголітній ректор хочу привернути увагу до трьох ключових завдань:

 • забезпечення високої якості підготовки фахівців та наукових досліджень для збереження високого авторитету університету як невід'ємної складової системи національної освіти і науки;
 • належне фінансування університету та своєчасна виплата заробітної плати і стипендій;
 • захист майна університету від посягань на його відчуження.

Наголошую, що незважаючи на неодноразові спроби відчуження землі та наших навчальних корпусів, на сьогодні збережено усі будівлі та земельні ділянки університету.

Завдяки сумлінній праці попередніх поколінь та вашій, шановні колеги, кваліфікованій праці Львівський лісотехнічний інститут вдалося розвинути і трансформувати в Український державний лісотехнічний університет (1993), а згодом – здобути статус "національного" (2005). Це, без перебільшення, історичні віхи на шляху нашого майже 150-річного розвитку!

Університет став беззаперечним лідером екологічного спрямування в освіті для сталого розвитку. Започаткована нами програма екологізації освіти (greening of education) рекомендована МОН України для впровадження у всіх ЗВО України. За результатами світового рейтингу екологічності університетів UI Green Metric World University Ranking університет втретє поспіль посідає перше місце в Україні. Діяльність нашого університету, його історична місія безпосередньо відповідають досягненню Цілей сталого розвитку, зокрема, виконанню Паризької кліматичної угоди. Тому всілякі розмови про приєднання цього унікального навчально-наукового закладу до іншого ЗВО мають відверто руйнівний, антидержавний характер.

Шановні колеги!

Вірю у вашу мудрість та закликаю кожного з вас проявити під час голосування високу відповідальність за долю університету.

 

З глибокою повагою, щиро Ваш 

tunytsya autograf

Юрій Туниця, в.о. ректора

дистанційне навчання Студентам!
Науково-педагогічним працівникам!

з 25 по 30 січня 2021 р.  навчальні заняття проводяться дистанційно
 з 1 лютого 2021 р. навчання проводиться за змішаною формою
лекції  дистанційно
лабораторнні, практичні, семінарські
та індивідуальні заняття
в аудиторіях

 

Дотримуємось наказу ректора від 18 грудня 2020 року № 249

 

Ректорат

era3   era1

15 січня 2021 року Національним  Еразмус+ Офісом в Україні за участі представника Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель) Belen Enciso, координаторів та виконавців Еразмус+ CBHE проєктуПідтримка визнання кваліфікацій для українських університетів” проведено он-лайн превентивний моніторинг виконання цього проєкту.

Мета моніторингу – аналіз виконання етапів проєкту, запланованих на перший рік його реалізації, а також досягнень та отриманих результатів під час виконання проєкту.
У процесі моніторингу було обговорено та проаналізовано: 

 •  вплив проекту на інтернаціоналізацію університету (координатори проектів від університетів-партнерів; від НЛТУ України – проректор Борис М.М.);
 •  досягнуті результати під час виконання робочих пакетів WP1 “Аналіз існуючих стандартів та методологій” і WP2 “Розроблення методології визнання” (презентація-звіт національного координатора, професора Захарченка В.М.);
 •  результати виконання проєкту в університетах-партнерах, вплив проєкту на інституційному рівні, залучення студентів та інших стейкхолдерів, синергія проєкту з іншими проєктами (координатори проєкту та керівники робочих груп від університетів-партнерів; від НЛТУ України – професор Кійко О.А.);
 •  досвід університетів-партнерів щодо визнання іноземних кваліфікацій, потреба розроблення методичних рекомендацій щодо визнання результатів інформального та неформального навчання (учасники проекту, стейкхолдери; від НЛТУ України – керівник НМВ доц. Салабай Р.Г., студ. ННІ ДКТД Давид Хмільовський);
 •  забезпечення сталості результатів проєкту;
 •  фінансовий менеджмент проєкту.

Консорціумом (вітчизняними та зарубіжними університетами – учасниками проєкту) в процесі реалізації проєкту QUARSU:

 • напрацьовано опитувальник для українських ЗВО з метою визначення потреб і практики визнання кваліфікацій та результатів попереднього навчання українськими ЗВО;
 •  розроблено план поширення результатів проєкту (“Dissemination and Exploitation Plan”);
 •  створено веб-сайт проєкту та профілі у соціальних мережах (Facebook, Twitter, LinkedIn);
 •  проведено семінар для працівників університетів-партнерів “Support of the qualifications recognition for the Ukrainian universities”;
 •  сформовано специфікації для закупівлі обладнання для університетів – учасників проекту;
 •  підписано партнерські угоди та прийнято внутрішньоуніверситетські положення та накази для менеджменту проєкту (щодо формування робочих груп проєкту та фінансового менеджменту).

Представники Національного Еразмус+ офісу в Україні досить високо оцінили реалізацію проєкту та порекомендували приділити увагу забезпеченню сталості проєкту, зокрема зростанню на національному рівні впливу очікуваних результатів проєкту щодо методології визнання кваліфікацій, отриманих у результаті інформального та неформального навчання.

Проректор з науково-педагогічної виховної роботи та

міжнародних зв’язків, доцент Борис М.М.

Завідувач кафедри технологій меблів і

виробів з деревини, професор Кійко О.А.

В.о. начальника відділу міжнародних зв’язків Лесюк Г.М.

“THIS PROJECT HAS BEEN FUNDED WITH SUPPORT FROM THE EUROPEAN COMMISSION. THIS PUBLICATION [COMMUNICATION] REFLECTS THE VIEWS ONLY OF THE AUTHOR, AND THE COMMISSION CANNOT BE HELD RESPONSIBLE FOR ANY USE WHICH MAY BE MADE OF THE INFORMATION CONTAINED THEREIN”

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2019 НЛТУ України

Address

  103, Gen. Chuprynky St., Lviv, 79057
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Support

Web Communications Center

site@nltu.edu.ua

JoomShaper