- Деталі
- Категорія: Новини
Запрошуємо до співпраці
Так кажуть у меблевій компанії «Арія-Україна», запрошуючи студентів та викладачів кафедри дизайну прийти до них на екскурсію, в салон меблів, що знаходиться у м. Львові по вул. Б. Хмельницького 172.
Екскурсію організував доцент кафедри дизайну НЛТУ України Зіновій Макар, для студентів-дизайнерів 3 та 4 курсів. Долучились до цього заходу й студенти скороченої форми навчання – ДС1 та ДС2, під керівництвом старшої викладачки Наталії Бехти.
Презентували фірму її власник і директор Андрій Юрочко, та його заступниця Надія Стець. На меблевому ринку компанія присутня з 2004 р., є одним з найбільших виробників меблів в Західній Україні. Виготовляють корпусні меблі, останніми роками освоїли і виробництво м’яких меблів. Мають сучасне автоматизоване обладнання для замкнутого циклу виробництва. Компанія регулярно представляє свою продукцію на виставках – всеукраїнських, європейських та світових.
![IMG 20240509 102318](/images/news_img/2024/desing/IMG_20240509_102318.jpg)
Андрій Юрочко, не маючи фахової освіти з деревообробного та меблевого виробництва, зумів створити успішну компанію, зайнявши свою нішу в меблевому секторі західної України. До слова, він є співзасновником відомого у нашому регіоні Меблевого кластеру. Компанія «Арія-Україна» спеціалізується на виготовленні не серійних, а індивідуальних меблів як для житлових, так і для громадських установ та підприємств. Також займаються розкроєм та обробкою штучного каменю для стільниць, мийок, камінів тощо.
Зустріч відбувалась у форматі питань і відповідей. Студенти цікавились історією створення компанії, вимогами при працевлаштуванні, в яких програмах працюють дизайнери та ін.
Не дивлячись на складний час, виробництво розширяється, освоюються нові площі, зокрема в с. Муроване будується новий цех та офісні приміщення, в салоні на вул. Б. Хмельницького планується відкриття виставкового шоу-рума. Тож, як сказав директор – бракує фахівців, зокрема дизайнерів-конструкторів. Тому радо запрошують студентів-дизайнерів і для проходження проєктно-конструкторської практики, і на роботу, знаючи високий рівень їх підготовки на кафедрі дизайну. На даний час в компанії працюють 8 наших випускників. Досягли успіху і кар’єрного зростання Юлія Панич (зав. відділом штучного каменю), Христина Опаленик (зав. відділом корпусних меблів, головний дизайнер). Дизайнерами працюють Галина Кулик, Наталя Кузик, Ірина Долинюк.
![IMG 9d8df8913d853a02efdb74bbd1e99580 V](/images/news_img/2024/desing/IMG-9d8df8913d853a02efdb74bbd1e99580-V.jpg)
Відповідаючи на питання про працевлаштування, Надія Стець наголосила: насамперед ще на студентській лаві треба зрозуміти свою мету – куди ти йдеш, чого хочеш досягнути? Претендентам на роботу пропонують спочатку пройти так званий «тестовий період» (триває до 3-х місяців), протягом якого оцінюють знання і навички, бажання вчитися, комунікувати та адаптуватися в колективі. Дизайнер починає роботу над об’єктом з особистого спілкування із замовником. Тому важливим аспектом в майбутній роботі дизайнера є психологічна складова – вміння толерантно спілкуватися, компетентно аргументувати і переконливо доносити авторський задум.
Компанія «Арія-Україна» є повністю клієнтоорієнтованою, з високою самооцінкою, яка базується на знаннях і великому досвіді.
Після екскурсії студенти ділились позитивними враженнями. Сподіваємося, що одержана інформація розширить їх кругозір, а практичні поради стануть в нагоді.
![IMG 20240509 123412](/images/news_img/2024/desing/IMG_20240509_123412.jpg)
Старша викладачка кафедри дизайну
Наталія Бехта