Предметом цього Меморандуму є спільна багатовекторна діяльність, спрямована на досягнення мети Меморандуму, що реалізується шляхом організації та проведення заходів, виконання спільних завдань та проектів, обміну інформацією.

IMG 3843

IMG 3880

Напрями співпраці:

• обмін аудіовізуальними послугами та створенню умов для виникнення спільного аудіовізуального продукту;
  • проведення спільних освітніх, наукових та науково-практичних заходів з метою їх інформаційного супроводу;
  • реалізація проєктів щодо інформування громадськості з питань життєдіяльності університету;
  • популяризація наукових, навчальних і методичних матеріалів;
  • організація і проведення освітніх та інформаційних заходів для підвищення рівня професійної компетентності;
  • підвищення кваліфікації працівників телевізійного каналу у сферах, визначених домовленістю, за дистанційною формою навчання.

IMG 3922

IMG 3924

Ідейні напрацювання, які неодноразово обговорювалися керівниками установ, скріплено підписанням офіційного документу, а отже, консолідація зусиль сприятиме у підготовці висококваліфікованих спеціалістів. До підписання Меморандуму долучилися також директор Телерадіокомпанії «Львів» Михайло Хвойницький, завідувачка кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін, професорка Оксана Греджук та керівник юридичного відділу НЛТУ України Наталія Гординська. Завершилася зустріч взаємними сподіваннями на плідну співпрацю та успішну реалізацію усього запланованого.

LOGO ck