У вересні було організовано і проведено першість університету серед студентів із легкоатлетичного кросу та шахів з нагоди Міжнародного дня студентського спорту в межах проєкту офісу президента “Пліч-о-пліч”.

У змаганнях з кросу взяли участь студенти на дистанціях 1000 метрів (хлопці) та 500 метрів (дівчата).

Переможцями першості  стали:

1000 м

1. Андрій Боцко – група ГРС-11  ННІ ЕЕМ
  2. Василь Кулиняк – група ІН-51м ННІ МАКІТ
  3. Роман Голуб – група ГРС-11  ННІ ЕЕМ

500 м

1. Оксана Заяць – група МЗЕД-11 ННІ ЕЕМ
  2. Анастасія Щербина – група ГРС-11 ННІ ЕЕМ
  3. Аліна Тарас – група ГРС-11 ННІ ЕЕМ

На турнірі з шахів взяли участь 14 студентів.

Переможцями турніру стали:

1. Артем Каплонюк – група ЛГ-11 ННІ ЛСПГ
  2. Олег Поточак – група ЛГ-11 ННІ ЛСПГ
  3. Дмитро Василишин –  група ІН-11 ННІ МАКІТ

У листопаді в спортивній залі НЛТУ України було проведено товариський турнір з волейболу між командами нашого університету та НЛУ імені Івана Франка.

26 березня року було організовано першість НЛТУ України серед студентів із баскетболу.

Результати:

1-місцеДацко В. (КН-41), Васильків Р. (КН-41), Матяш Б. (КН-41), Чистяков Д. (ІПЗ-21)

2-місцеБоцко А. (ГРС-21), Баторик О. (ГРС-21), Голуб Р. (ГРС-21), Федак А. (Е-31)

3-місцеВойтків М. (СПГ-51м), Гринюх Р. (ГМ-11), Кононенко А. (КН-11), Маєвський І. (ЛГ-11)

22 травня на майданчиках спорткомплексу ЛНУ імені Івана Франка відбувся благодійний турнір з футзалу “VNZ Futsal Cup” у форматі чемпіонату з 5 учасників – збірна команда НЛТУ України зайняла 4 місце.

Найкращим гравцем нашої команди признали Ростислава Рожанського.

30 травня у спортивній залі НУ “Львівської політехніки” проведений благодійний волейбольний турнір між командами нашого університету та НУ “Львівська політехніка”.

Кращі спортивні досягнення за 2023-2024 навчальний рік

Софія Абразумова – студентка групи ЕК-41 ННІ ЕЕМ: чемпіонка України з класичного пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ у ваговій категорії до 84 кг (29 жовтня 2023 р., м. Коломия) та чемпіонка України 2024 року серед юніорок (30 квітня 2024 р., м. Коломия).

Анастасія Мар’янчук – студентка групи Е-11 ННІ ЕЕМ: срібна призерка чемпіонату України з карате серед молоді у розділі «КАТА» (26.11.2023 р., м. Львів).

Анастасія Пандрак – студентка групи ОА-21  ННІ ЕЕМ: 4 місце в індивідуальній першості зі стрільби з блочного луку в змаганнях XIX Універсіади України зі стрільби з лука (1 червня 2024 р., м. Львів).

Віталій Пенцарський – студент групи МО-21 ННІ ЕЕМ: 6 місце у фінальних змаганнях XIX Літньої Універсіади України з важкої атлетики (16-19 березня 2024р., м. Луцьк).

Віталій Високолян – студент групи ЛГ-12 ННІ ЛСПГ: срібний призер Всеукраїнського турніру з карате серед молоді у ваговій категорії до 60 кг (3 грудня 2023 р., м. Чернівці).

Володимир Молінський – випускник ННІ ЛСПГ, який представляє наш університет і спортивний клуб “Лісотехнік” на всеукраїнських та міжнародних змаганнях: срібний призер Львівського півмарафону Нова пошта (12 травня 2024., м. Львів).

Віктор Гураль