IMG 8597

Учасники зустрічі поспілкуватися на актуальні теми сьогодення. Ректор університету Володимир ЗАГОРСЬКИЙ подякував бельгійському колезі за його розуміння ситуації в Україні у зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації на її територію та висловлену ним підтримку українського народу в боротьбі з російським агресором.

IMG 8618
IMG 8610

Також було порушено питання про особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, а також необхідність покращення матеріальної бази НЛТУ України, що дало би змогу підвищити ефективність навчального процесу, продуктивність науково-дослідної роботи та сприяло би зростанню якості освіти.

IMG 8614
IMG 8630

Учасники зустрічі обговорили можливі напрямки наукових досліджень і обміну перспективними ідеями та здобутками науковців НЛТУ України з європейськими колегами, а також подальшу інтеграцію Університету в європейський освітній та науковий простір. Завершилася зустріч взаємними сподіваннями на подальшу плідну взаємовигідну співпрацю.