- Деталі
- Категорія: Новини
Науково-педагогічні працівники НЛТУ України – активні учасники конференцій, воркшопів, форумів
21 листопада на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за участі Державної служби з надзвичайних ситуацій, Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу, Національного лісотехнічного університету України, Центру українсько-європейського наукового співробітництва, Національного екологічного центру України, відбулася V Міжнародна науково-практична конференція “Екологічна безпека в умовах війни”. Участь в конференції взяли викладачі кафедр лісівництва; екології, ландшафтної архітектури, садово-паркового та урбоекологі НЛТУ України.
На секційних засіданнях обговорювали такі важливі питання:
- ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій та техногенна безпека зруйнованих об'єктів внаслідок бойових дій;
- IT-технології захисту довкілля та цивільної безпеки;
- збереження довкілля в умовах війни;
- екологічний стан та технології захисту довкілля в умовах війни;
- відновлення зруйнованих екосистем та технології їх відтворення в теперішній час та у повоєнній Україні.
8 листопада науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту і кафедри маркетингу та логістики взяли участь у воркшопі “Створення та розміщення курсів на платформі Moodle університету сталого розвитку міста Еберсвальде”, який проходив в онлайн форматі в рамках міжнародного проєкту “Українсько-німецька освітня мережа для цифрової трансформації екологічної освіти”, що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).
В межах зазначеного проєкту викладачі двох кафедр у 2024 році успішно розробили та запустили два онлайн курси:
- “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” – в.о. завідувача кафедри маркетингу та логістики, доц. Евеліна Кульчицька та доц. Юлія Шведюк;
- “Управління конкурентспроможністю підприємств” – зав. кафедри менеджменту, доц. Олена Максимець.
Курси розміщені на платформі Moodle університету сталого розвитку міста Еберсвальде (Німеччина). Учасники воркшопу проаналізували досвід роботи з платформою Moodle та обговорили майбутні можливості.
7 листопада викладачі кафедри обліку і аудиту НЛТУ України взяли участь у ХІІ Міжнародному бізнес-форумі “Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство”, який організував Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана.
Форум об'єднав понад 800 представників наукової, бізнесової та освітянської спільноти і передбачав такі панельні дискусії:
- інтеграція університетів у стартап-екосистему;
- мотиваційні механізми розвитку освітнього партнерства;
- синергія бізнесу, держави та освіти у протидії тінізації економіки;
- потенціал мережі Європейських хабів цифрових інновацій в Україні;
- фінанси сталого розвитку для відбудови України;
- відродження агробізнесу на забруднених війною територіях;
- майбутнє національного крипторинку: легалізація віртуальних активів;
- державні кредитні програми підтримки українського бізнесу.
Захід був надзвичайно цікавим та пізнавальним, надав змогу дізнатися про сучасні тенденції стосовно взаємодії науки, бізнесу та освіти у час війни та інших глобальних викликів.
7 листопада науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри публічного управління та адміністрування НЛТУ України взяли активну участь у конференції “METAVERSE – віртуальні технології трансформації сучасності”. Під час заходу обговорювали можливості імерсивних технологій для екосистем, а також у сфері публічного управління та адміністрування.
Серед ключових тем дискусії були:
- як технологія блокчейн може сприяти соціально-культурним змінам, підсилюючи права громадян та підтримуючи процеси демократизації;
- роль держави як регулятора в метасвіті: нові виклики та можливості для контролю та захисту інтересів суспільства;
- антикорупційна діяльність та прозорість у фінансових процесах за допомогою блокчейну, що може забезпечити більшу довіру та ефективність у публічному управлінні;
Конференція стала важливою платформою для обміну знаннями та обговорення впливу новітніх технологій на майбутнє управлінських практик.