Під час зустрічі вдалося порушити різні актуальні питання щодо діяльності Центру студентського капеланства. Особливу увагу приділили обговоренню матеріально-технічних проблем студентського храму, до вирішення яких готова долучитися лісотехнічна спільнота та колектив Стадчівського навчально-виробничого лісокомбінату, директор якого, Олег Данчук, теж був присутній на зустрічі.

IMG 0766

Кожен з нас хоче знайти своє місце в цьому світі, і відбувається зазвичай це завдяки самопізнанню і самовдосконаленню, досягненні внутрішньої гармонії та сприйнятті світу. Студентський храм Рівноапостольного Князя Володимира НЛТУ України був збудований у 2011 році і відтоді є осередком духовності для студентської молоді та працівників університету. У храмі щодня служиться Божественна Літургія, часто проводяться тематичні зустрічі та організовуються реколекції, кожен охочий має можливість поспілкуватися з отцем-капеланом та задовільнити духовні потреби, отримати підтримку та слушну пораду. З розумінням важливих і благородних намірів спільно розвиватимемо наш духовний осередок!