Кошти для цінного подарунку були зібрані на щорічній висадці дерев спільно з ГО “Добро.Дій”, головою якої є Ігор Дулин, та з ініціативи голови профкому студентів та аспірантів НЛТУ України Богдана Кисіля.
![IMG 20231108 111035165 HDR](/images/news_img/2023/08_11_2023/IMG_20231108_111035165_HDR.jpg)
Навзаєм ректор та колектив НЛТУ України отримали дві подяки – за внесок в озеленення Львова та допомогу ЗСУ рамках проєкту “ПТАШКИ ПЕРЕМОГИ” від ГО “Добро.дій” та за вагомий внесок для підняття бойового духу воїнів ЗСУ у виконанні бойових завдань від 24 окремої механізованої бригади ім. Короля Данила.
![IMG 20231108 111409931 HDR](/images/news_img/2023/08_11_2023/IMG_20231108_111409931_HDR.jpg)
Добрі справи і нещодавно висаджені дерева дають свої плоди!
Разом до ПЕРЕМОГИ!