СПИСОК кандидатів на посаду ректора

Державного вищого навчального закладу Національний лісотехнічний університет України

Міністерство освіти і науки України згідно із абзацом другим частини третьої статті 42 Закону України “Про вищу освіту” вносить до закладу вищої освіти для голосування кандидатури претендентів на посаду ректора Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”:

• Бехти Павла Антоновича, доктора технічних наук, професора;
  • Гречаника Руслана Мар’яновича, кандидата сільськогосподарських наук, доцента;
  • Лавного Василя Володимировича, доктора сільськогосподарських наук, доцента;
  • Оліферчук Вікторії Петрівни, кандидата біологічних наук, доцента;
  • Сопушинського Івана Миколайовича, доктора сільськогосподарських наук, професора;
  • Холявки Володимира Зеновійовича, кандидата економічних наук, доцента.

Протокол про підрахунок голосів за результатами таємного голосування на виборах ректора Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” подати не пізніше 04 березня 2021 року.

ОРГКОМІТЕТ

Last modified on Понеділок, 18 січня 2021 15:02