Студентське самоврядування НЛТУ України

myskiv

Голова студентської ради НЛТУ України
Миськів Іван Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. (096) 46-93-123

Заступник:Грубель Іван Михайлович
Секретар: Вовк Ганна Богданівна

ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКИХ РАД ІНСТИТУТІВ

ІДТД –Вовк Ганна Богданівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІЕЕМ – Геник Богдан Ярославович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІЛСПГ – Крицун Богдан Ярославович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІІМАКІТ – Галай Іван Іванович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова скринька студентського самоврядування: 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 2010 р. з ініціативи студентів та за підтримки адміністрації навчального закладу в Національному лісотехнічному університеті України була створена Рада студенів, яка за досить короткий період функціонування стала важливим елементом у єдиній структурі та сприяла подальшому розвитку самоврядування університету. Постійно зміцнюючись та зростаючи, студентська Рада стала досить діяльним органом студентською самоврядування.

Запровадження студентського самоврядування в навчальному закладі є виявом конкретної реалізації громадських прав студентів, формування у них почуття відповідальності, вміння вирішувати соціальні, економічні та культурно-освітні проблеми.

Самоврядування провадить роботу в різних напрямах: науковому, освітньому, спортивному, культурно-масовому, благодійному та інформаційному. Велику увагу приділяють проведенню спортивних змагань, конференцій, семінарів, тренінгів, конкурсів та майстер-класів. Основне завдання Ради студентів НЛТУ України— зробити життя студентської молоді кращим та цікавішим, але за умови, що студенти самі сприятимуть реалізації своїх прагнень.

Стосунки в Раді студентів НЛТУ України будуються на засадах довіри, дружби та толерантності, адже зробити життя змістовнішим може лише команда ініціативних та небайдужих людей. Ми всі — єдина родина свого університету! Разом ми сила!

Лист МОН Що до дыільності органів студенського самоврядування

Last modified on Середа, 13 лютого 2019 13:25

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper