Кафедра лісових культур і лісової селекції

gerb11

Завідувач кафедри, д.с.-г.н., професор Гузь Микола Михайлович

79057, м.Львів, вул. Природна, 19, навчальний корпус №6

(032) 239-27-67

Кафедра лісових культур

Guz MM 246x3001

Завідувач кафедри,
д.с.-г.н., професор
Гузь Микола Михайлович

Кафедра лісових культур функціонує в університеті з 1951р. під назвою “Кафедра лісових культур і ґрунтознавства”.
Протягом наступних п’ятдесяти років діяльності кафедра зазнала певних реорганізаційних змін. У 1994 р. кафедра лісових культур відновлена у складі лісогосподарського факультету УкрДЛТУ під назвою “Кафедра лісових культур і деревинознавства”. Лісокультурний напрямок був представлений секцією у складі двох професорів (М.І. Калінін, М.Х. Осмола), двома доцентами (Ю.М. Дебринюк, О.С. Мельник) та двома асистентами – кандидати наук (І.І. М’якуш, О.Т. Данчук).

Завідувач кафедри професор М.М. Гузь Кафедра лісових культур і лісової селекції у теперішньому вигляді функціонує з 1.07.2000 р. До складу кафедри входять секція лісових культур (професор, 2 доценти, ст. викладач, 2 асистенти) та секція лісової селекції (професор, доцент, 2 асистенти). За кафедрою закріплена науково-дослідна лабораторія лісової генетики.

Кафедра лісових культур і лісової селекції вирощує високоякісний садивний матеріал, збираєнасіння хвойних і листяних лісових, декоративних та лікарських деревних рослин.

Асортимент продукції розсадника кафедри включає:

• сіянці для лісовирощування або дорощування у деревних шкілках розсадників;
  • саджанці для озеленення міських вулиць, скверів, присадибних ділянок, шкіл, дитячих садків тощо;
  • крупномірний садивний матеріал для створення, реконструкції парків та лісопаркових зон;
  • рослини для плодових садів, поповнення колекцій ботанічних садів, створення ландшафтних композицій, альпійських гірок.

Last modified on Вівторок, 26 лютого 2019 13:09

Національний лісотехнічний