Кафедра автоматизації та комп`ютерно-інтегрованих технологій

gerb11

Завідувач кафедри, д.т.н. професор Поберейко Богдан Петрович

79044, м.Львів, вул. Залізняка 11, корпус № 2, 1-й поверх

(032)239-27-95

Кафедра АКІТ

Poberejko1

Завідувач кафедри,
доктор технічних наук, професор
Поберейко Богдан Петрович

Кафедра здійснює підготовку фахівців:

Бакалавр (повна та скорочена форма навчання):

• Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
Магістр:
  • Автоматизоване управління технологічними процесами

Викладачі кафедри проводять усі види навчальних занять з електротехніки, теплотехніки, промислової електроніки, автоматики й автоматизації, автоматизованого проектування, моделювання й оптимізації та інших дисциплін для студентів лісомеханічного, технологічного, заочного факультетів, факультету до- і післявузівського навчання, магістрів, аспірантів і здобувачів наукових ступенів. У зв'язку з цим викладачі кафедри забезпечують вивчення більше сорока навчальних дисциплін.

Випускники напряму є фахівцями з автоматизації виробничих процесів деревооброблення та лісозаготівлі, проектування та монтажу систем автоматики, автоматизованих систем управління виробництвом і технологічними процесами, комп'ютерного моделювання технологічних ліній.

Національний лісотехнічний
університет України